Beşevler Arçelik Servisi | 0224 262 92 13

Arçelik servis desteği olarak talebinize göre Bursa ve ilçelerine servis hizmeti sunmaktayız. Beşevler Arçelik Servisi sorununuzu teşhis ederek kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Bakım ve onarım işlemlerini kısa sürede sonuçlandırıyor ve %100 müşteri memnuniyeti garantiliyoruz. Evde en sık kullanılan ve hassas aletler olan beyaz eşyalar olmazsa olmazımızdır.

Arçelik buzdolabı, Arçelik klima gibi eşyalar arızalandığında ise hemen çözüme kavuşturmak isteriz. Siz değerli müşterilerimizin tüm teknik servis, beyaz eşyalarımı, kombi bakımı ve onarımı gibi konularda uygun fiyat politikası ile buluşmasını sağlıyoruz. Beşevler ve civarına en güvenilir servis hizmetini sunuyoruz. Ürünlerinizin aynı zamanda kurulumu, montajı, bakımı ve onarımını da kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Nilüfer Arçelik Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hızlı ve kesin çözümleri ile tüm cihazlarınızda size destek oluyoruz. Ürünlerin her zaman orijinal parçalarını temin ediyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Beşevler Arçelik Servisi İletişim

Beşevler Arçelik Servisi olarak alanında uzman teknisyenlerle çalışıyoruz. Uzman yetkili personelimiz öncelikle güvenlik için gereken tüm önlemleri alır. Daha sonra kaliteli bir şekilde arıza tespiti yapıldıktan hemen sonra elektrikli ev aletlerinizin eski performansına ulaşması için çalışacaktır. Hem endüstriyel alanlarda hem de konutlarda yaşanan beyaz eşya arızaları için hizmet vermekteyiz. Eğer sizde Arçelik beyaz eşyalarınız ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz Arçelik müşteri hizmetleri ile hızlıca randevu alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik beyaz eşya tamir sürecini nasıl başlatırım?

Arçelik marka beyaz eşyalarınız için müşteri hizmetlerimizle 7:24 iletişime geçebilirsiniz. Randevu alırsınız ve arıza tespit sürecimiz başlar.

Arçelik Onarım ücreti ne kadardır?

Arıza tespiti öncesinde arızalı olan ürün incelenmeden fiyat söylenmesi mümkün değildir. Bu nedenle öncelikle arıza tespiti yapılır ve ücret bilgisi paylaşılır.

Hangi ürünlerde servis hizmeti veriyorsunuz?

Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız için bakım, onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Servisteki cihazım hakkında bilgi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Servisteki beyaz eşyanız için çağrı merkezlerimizden durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

Buzdolabım sesli çalışıyor sebebi ne olabilir?

Buzdolabında bulunan fan motoru ya da dondurucu bölümünde bulunan soğuk havayı kanalına göndermek için çalışan iç fan motoru arıza durumunda olabilir. Buzdolabına sesli çalışıyorsa vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolabıma düzenli bakım yaptırmalı mıyım?

Buzdolabınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Düzenli olarak bakımı yapılan bir makine daha sonra arıza çıkartmaz bu nedenle de daha az maliyetli olur.