Bursa Sunny Servisi | 0224 262 9213

Bursa Sunny servisi olarak markaya ait tüm ürünlerin parça değişimlerinden parça tamirine kadar kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin Sunny marka ürünlerin başlarına her ne gelirse gelsin fark etmiyor. Tamir edilebilecek düzeylerde olan ürünlerin parçalarının tamirlerini yaparken, değişmek zorunda olan ürünlerin parçalarını orijinal olan parçalar ile değiştiriyoruz.

Bu alanda alanında deneyimli ve uzman ekip kadromuzun yer almasından dolayı en kaliteli hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan alabilecekleri en kaliteli hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde alabiliyor.

Bursa Sunny servisi en yakın konumdaki yetkili servis ve bayiler hakkında tüm bilgilere online arama motorları üzerinden ulaşabilirsiniz. Bursa ili genelinde yer alan yetkili servislerin her biri farklı ürünlere hizmet etmektedir. Servislerin hizmet verdikleri bölgeler merkez tarafından belirlenmektedir. Beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektronik eşyalar gibi ürünlere hizmet veren servisler il genelinde bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde hizmet verme koşulu ile kullanıcıların sorunları kısa süre içinde giderilmektedir. Sunny ürünlerinin servis hizmetleri ve bakımları konusunda yetkili servislerden destek alınması gerekmektedir.

Bursa Sunny Servis Müşteri Hizmetleri

Bursa Sunny teknik servisi iletişim bilgilerine çağrı merkezlerinin çalışma saatleri içerisinde ulaşılmaktadır. Müşteri destek formaları müşterilerin ürünler hakkında fikir beyan etmeleri ve şikayetlerinin düzenlenmelerinde etkilidir. Çağrı merkezi ve genel merkez iletişim bilgileri illere göre değişmektedir. Çağrı merkezleri konu ile ilgili haftanın her günü hizmet vermektedir. Sunny çalışan kadrolarını sürekli yenileyerek teknik ve yetkili servis sayılarını da artırmaktadır.

Bursa Sunny müşteri hizmetleri telefon numaraları bölgelere göre belirlenmektedir. Bursa ilinde yer alan çok sayıda yetkili servis bulunmaktadır. Sunny markası ürün ve hizmet konusunda titiz bir çalışma yürütmektedir. Müşteri danışma hatları ile iletişime geçerek ürün ile ilgili her sorunuzu ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Farklı kategorilerde ürünler sunan Sunny müşteri odaklı çalışmaktadır. Servislerin düzenlenmesi, bölgelerin belirlenmesi ve yedek parça kontrollerinin yapılması gibi konularda da düzenli bir takip sistemi geliştirmiştir. Servisler arızalı bir parça değişimi esnasında yedek parçaları mutlaka depolarında bulundurmak durumundadır. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde çözüm odaklı bir çalışma prensibi benimsenmektedir.

Bursa Sunny Servisi İletişimi

Bursa Sunny teknik müşteri iletişimi için Sunny mağazalarını ve internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Sunny destek hatları ile kullanıcıların şikayetleri, arıza ve sorunları ile ilgili destek sağlanmaktadır. Canlı destek hatları kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Çağrı merkezleri iletişim numaraları üzerinden de en yakın yetkili servis bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ürün katalogları, mağazalar ve yetkili servislerin bölge geneline dağılımları ve hizmet saatleri ile ilgili bilgiler Sunny markasının internet sitesinde yer almaktadır. Yetkili servislerden hizmet almak istiyorsanız Sunny müşteri hizmetleri danışma hattı ile irtibat kurabilirsiniz. Bizim firmamız ise özel servis hizmeti vermektedir.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Sunny Servisi

Sunny servis iletişim kısmından dilediğiniz an bizleri arayabilirsiniz. Gece gündüz fark etmeden en kaliteli hizmetleri sunmak için bir telefon kadar uzağınızda oluyoruz. Bizlere verdiğiniz adrese verilen randevu saatinde gelerek ürünlerin teslimatını alıyor, ne gibi hasarları olduğunu belirleyerek müşterilerimiz için bilgi veriyoruz. Bu sayede en kaliteli hizmetler sorunsuz bir şekilde anlık olarak yerine getiriliyor.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Sunny buzdolabımın kapıları düzgün kapanmıyor. Ne yapmalıyım?

Buzdolabının içerisinde kapının kapanmasını engelleyen herhangi bir cisim olup olmadığını kontrol edin.

Sunny ürünleri tamir ücreti ne kadar?

Sunny ürünleri tamir ücretleri cihazlarda meydana gelen hasarlara göre değişiklik gösterecek, net bir ücretlendirmesi yer almayacaktır. Her cihazın arızasına göre farklı bir fiyatlandırma meydana gelecektir.

Sunny buzdolabımın ısı ayarı kaç olmalıdır?

Tüm marka ve modelleri için;
· İdeal sıcaklık değeri 4 °C’dir.
· En soğuk değer 1 °C’dir.
· En sıcak değer 7 °C’dir.
· Yaz aylarında 3 °C, kış aylarında 4 °C olarak ayar yapabilirsiniz.

Arıza tespit için kaç günde gelinir?

Ürünlerin hasarlarının tespit edilmesi ortalama olarak ürünler teslim alındıktan sonraki 24 saat içerisinde belirlenir. Ona göre bir fiyatlandırma çıkarılarak, ürün sahibine bilgi verilir. Parça değişimi olacaksa parça siparişi verilir ve değişimler sağlanarak ürünler teslim edilir.

Kullanılan parçalar garantili mi?

Servisten sonra sunulan garanti süresi ortalama olarak 12 ay yani bir yıldır. Ürünlerin orijinal parça ile değiştirilmesi gerekir. Aksi halde 1 yıllık garanti verilmez.