Bursa Sunny Servisi

Bursa Sunny servisi en yakın konumdaki yetkili servis ve bayiler hakkında tüm bilgilere online arama motorları üzerinden ulaşabilirsiniz. Bursa ili genelinde yer alan yetkili servislerin her biri farklı ürünlere hizmet etmektedir. Servislerin hizmet verdikleri bölgeler merkez tarafından belirlenmektedir. Beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektronik eşyalar gibi ürünlere hizmet veren servisler il genelinde bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde hizmet verme koşulu ile kullanıcıların sorunları kısa süre içinde giderilmektedir. Sunny ürünlerinin servis hizmetleri ve bakımları konusunda yetkili servislerden destek alınması gerekmektedir.

Bursa Sunny Servis Müşteri Hizmetleri

Bursa Sunny teknik servisi iletişim bilgilerine çağrı merkezlerinin çalışma saatleri içerisinde ulaşılmaktadır. Müşteri destek formaları müşterilerin ürünler hakkında fikir beyan etmeleri ve şikayetlerinin düzenlenmelerinde etkilidir. Çağrı merkezi ve genel merkez iletişim bilgileri illere göre değişmektedir. Çağrı merkezleri konu ile ilgili haftanın her günü hizmet vermektedir. Sunny çalışan kadrolarını sürekli yenileyerek teknik ve yetkili servis sayılarını da artırmaktadır.

Bursa Sunny müşteri hizmetleri telefon numaraları bölgelere göre belirlenmektedir. Bursa ilinde yer alan çok sayıda yetkili servis bulunmaktadır. Sunny markası ürün ve hizmet konusunda titiz bir çalışma yürütmektedir. Müşteri danışma hatları ile iletişime geçerek ürün ile ilgili her sorunuzu ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Farklı kategorilerde ürünler sunan Sunny müşteri odaklı çalışmaktadır. Servislerin düzenlenmesi, bölgelerin belirlenmesi ve yedek parça kontrollerinin yapılması gibi konularda da düzenli bir takip sistemi geliştirmiştir. Yetkili servisler arızalı bir parça değişimi esnasında yedek parçaları mutlaka depolarında bulundurmak durumundadır. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde çözüm odaklı bir çalışma prensibi benimsenmektedir.

Bursa Sunny Servisi İletişimi

Bursa Sunny teknik müşteri iletişimi için Sunny mağazalarını ve internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Sunny destek hatları ile kullanıcıların şikayetleri, arıza ve sorunları ile ilgili destek sağlanmaktadır. Canlı destek hatları kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Çağrı merkezleri iletişim numaraları üzerinden de en yakın yetkili servis bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ürün katalogları, mağazalar ve yetkili servislerin bölge geneline dağılımları ve hizmet saatleri ile ilgili bilgiler Sunny markasının internet sitesinde yer almaktadır. Yetkili servislerden hizmet almak istiyorsanız Sunny müşteri hizmetleri danışma hattı ile irtibat kurabilirsiniz.