Nilüfer Altus Servisi | 0224 262 92 13

Beyaz eşyalar kişilere epey kolaylık sağlayan ve oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Bu nedenle herhangi bir beyaz eşyanın arızalanması ya da bozulması, günlük yaşamı fazlasıyla etkileyen bir durumdur. Nilüfer Altus servisi olarak Bursa’da hizmet vermekte olan firmamız, beyaz eşyalarınızın tamir ve onarım işlemlerini en ince detayına kadar yapıyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor ve beyaz eşya tamirini titizlikle yapıyoruz.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Nilüfer Altus Servisi
Nilüfer Altus Servisi

Çamaşır makineleri, uzun yıllardır kullanılmakta olan en kullanışlı ve kolay beyaz eşyalardan bir tanesidir. Ancak özellikle kullanım süresine bağlı olarak çamaşır makinelerin de bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Bu sorunlar arasında çamaşır makinesinin su almaması, suyu boşaltmaması, çamaşır makinesinin çalışırken titreşim yapması ya da çamaşır makinesinin çalıştığı esnada çok fazla gürültü çıkması gibi pek çok farklı sorun bulunmaktadır.

Genel olarak çamaşır makinelerinde ortaya çıkan sorunlar ya makinenin bir parçasından kaynaklanmakta ya da kullanıcının yaptığı kullanım hatalarından meydana gelmektedir. Örneğin, çamaşır makinesinin su almama sorununu yaşıyorsanız büyük ihtimalle çamaşır makinenizin su hortumunda bir sorun oluşmuştur.

Kullanıcı hatası olarak yaşanabilecek sorunlardan biri ise çamaşır makinesinin çalışırken titreşim yapması sorununu yaşıyorsanız büyük ihtimalle çamaşır makinenize hacminden fazla miktarda çamaşır atmışsınızdır.

Bilindiği üzere çamaşır makinelerinin üzerlerinde ne kadar hacme sahip oldukları yazmakta ve buna uygun kilogramda çamaşır atılması gerekmektedir. Makinenin alabileceği miktardan daha fazla çamaşır atılması durumunda çamaşır makinesinde bazı sorunlar oluşabilir.

Bu sorunlar, Altus çamaşır makinesi servisi olarak da hizmet veren servis firmamızda en çok karşılaştığımız sorunlar arasında yer alıyor. Çözümleri oldukça kolay olan bu tür sorunları uzman ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde çözüme kavuşturup çamaşır makinenizi ilk günkü yeniliği ile sizlere teslim ediyor.

Altus Beyaz Eşya Servisi Fiyatları

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız, Altus marka beyaz eşyalarınız için en iyi tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Beyaz eşya servisi konusunda uzun yıllardır deneyime sahip olan servisimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.

Her biri alanında deneyime sahip olan profesyonel ekibimiz buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızın sahip olduğu sorunları en kısa süre içerisinde çözüyor. Ekip arkadaşlarımız makinenizi detaylıca inceleyerek sorun olan bölümleri tespit ediyor ve buna uygun bir tamir planı oluşturuyor.

Nilüfer Altus servisi olarak servis sağladığımız beyaz eşya modelleri,

  • Bulaşık makinesi
  • Çamaşır makinesi
  • Fırın
  • Ocak
  • Klima
  • Buzdolabı

gibi sıralanabilir. Yedek parça ve bakım işlemlerini uzman personellerimiz ile birlikte en kısa süre içinde tamamlıyoruz.

Altus beyaz eşya servisi fiyatları konusunda da servisimiz, müşterilerinin ceplerini düşündüğü için beyaz eşya tamir ve onarım işlemlerini en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Ayrıca ekip arkadaşlarımızın inceleyip bulduğu sorunlar dışında sizden ek ücret talep etmiyoruz.

Nilüfer Altus Beyaz Eşya Servisi

Günümüzde en büyük yardımcılarımız arasında yer alan beyaz eşyalar belirli nedenlerle bozulabilmekte ya da arızalanabilmektedir. Bu sebeple de kişilerin günlük yaşamları bu durumdan olumsuz olarak etkilenmektedir.

Beyaz eşya tamir, onarım ve bakım işlemleri her ne kadar can sıkıcı bir durum olsa da bir uzman tarafından yapılmaktadır. Birçok kişi beyaz eşyaları arızalandığında ya da bozulduğunda kendileri müdahalede bulundukları için durum daha da vahim bir hal almaktadır.

Bursa Altus beyaz eşya servisi olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin canını sıkmadan ve en kısa sürede beyaz eşyalarınızın yedek parça değişimi, onarım ve bakım işlemlerini yapmaktadır.

Arızalanan ya da bozulan buzdolabı, klima, çamaşır ya da bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızı belirttiğiniz adrese gelerek bizzat teslim alıyoruz. Ardından göz açıp kapayıncaya dek tamir işlemlerini bitirerek sizlere yeniden teslim ediyoruz.

Bu sebeple beyaz eşya servisi olarak bizi tercih eden müşterilerimizin en iyi tamir hizmetini almalarını önemsiyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. Ayrıca sürecin başından sonuna dek sizleri bilgilendiriyor ve yaptığımız işin garantisini de veriyoruz.

Özellikle yedek parça değişimlerin beyaz eşyanızın türüne ve modeline göre orijinal yedek parça kullanmaya son derece özen gösteriyoruz. Bu sayede müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmiyor ve verdiğimiz hizmetten memnun kalmalarını önemsiyoruz.

Servis İletişim

Firma Adresimiz: Demirtaş Cumhuriyet, Kurtuluş Cd. No:11, 16245 – BURSA

Firma Telefon Numarası(0224) 262 92 13