Gürsu Sunny Servisi

Sunny ürünlerinin yenilikçi teknolojisi ve kalitesi, birçok ev sahibinin tercihi. Cihazınız bozulduğunda servisimiz, müşterilere ihtiyaç duydukları her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Sunny ürünlerinde meydana gelen hasar, bozulma gibi durumlarda teknik servis ile iletişime geçilerek, gerekli işlemlerin yapılması talep edilmelidir. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan Gürsu Sunny servisi, her geçen gün kendini yenileyerek geliştirmektedir. Bursa’nın bütün bölgelerine hizmet vermekte olan servis, birçok noktada müşterilerin yardımına koşmaktadır. Gürsu Sunny servisini arayarak, hangi ürünler üzerinden hizmet alınabileceği öğrenilebilir. Gürsu Sunny servisi aracılığıyla, müşteriler randevularını önceden alabilmektedir. Tek yapmaları gereken iletişim adreslerinden servise ulaşarak, randevu almaktır.

Sunny Servisi Nasıl Çalışır?

Müşterilerimize sadece güvenilir teknisyenler göndererek titizliğimizi göstermekle kalmıyor, aynı zamanda zamanınızın bilincinde olmak için onarım randevuları için yeterli zaman dilimleri sunuyoruz. Gürsu Sunny teknik servisi, müşterilere daha iyi bir hizmet vermek için gerekli eğitimlerden geçmektedir. Müşteriler Sunny ürünleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşadıklarında teknik servis arayarak bilgi almalı ve bakım ya da onarım işlemleri için randevu talebinde bulunmalıdır. Sunny teknik servisi ekibi güncel teknik bilgilerle müşterilere daha iyi bir hizmet vermek için kendini geliştirmektedir. Teknik servis personelleri, Sunny ürünleri hakkında yeterli bilgi sahibi olmakta, ürünlerde nasıl sorunlarla karşılaşıldığı bilincinde olup ve buna göre hareket etmektedirler.
Müşteri memnuniyeti en öncelikli prensipleri arasında yer almaktadır. Ürünlerin bakım ve onarımında kullanılacak yedek parçalar Sunny servisi tarafından karşılanmaktadır. Müşteriler Gürsu Sunny teknik servisi iletişim numarası üzerinden ürünlerde meydana gelen sorunları aktarabilmektedirler. Ürünlerde meydana gelen hasar ve bozulmalar teknik servisi aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde tamir edilmektedir.
Gürsu Sunny servis müşteri hizmetleri, Bursa genelinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerin mağdur olmaması için Sunny ürünleri ile ilgili olan bakım ve onarım hizmetleri doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. En kısa zamanda servis tarafından adrese gelinerek, gerekli işlemler gerçekleştirilir. Servis tarafından bakım ve onarım işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.