Görükle Samsung Servisi | 0224 262 92 13

Görükle Samsung servisi arızalanan beyaz eşyalarınızda size yardımcı olmaktadır. Alanında uzman ekiplerle kurumsal olarak çalışan firmamız, müşteri memnuniyeti için yüksek kaliteli servisler sunmaktadır.

Beyaz eşyalar oldukça dikkat edilmesi gereken cihazlardır. Bakımlarının düzgün yapılmaması, küçük kazalar çeşitli problemlere neden olabilir. Bu problemlere çözüm bulmak, tekrar yaşanmasını istemiyorsanız, alanında uzman olan ekiplerden hizmet almanız gerekir. Böylece uzun süreli ve garantili şekilde kullanmanız mümkündür.

Kurumsal bir teknik servisten destek almak, alacağınız sonuçları en iyiye çıkaracaktır. Servisimiz tüm markalara hizmet vermekte olup, geniş bir yedek parça stoku bulunmaktadır. Yetkin ekiplerimiz tüm problemlerinizi kısa sürede çözmektedir.

Görükle Samsung Teknik Servis

Günümüzde kullanılan birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Bunlardan herhangi biri, farklı nedenlerden dolayı arıza çıkaracaktır. Bu arızalara hızlı ve profesyonel müdahale edilmesi gerekir. Zira üzerinden zaman geçmesi problemin artmasına, uzman olmayan çözümler farklı sorunlara neden olur.

Görükle Samsung teknik servis bunu önlemek için nitelikli çözümler sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz beyaz eşya türleri,

  1. Buzdolabı,
  2. Bulaşık Makinesi,
  3. Kurutma Makinesi,
  4. Ankastre Fırın,
  5. Ankastre Ocak,
  6. Çamaşır Makinesi,
  7. Ankastre Davlumbaz,
  8. Kombi,
  9. Klima şeklindedir.

Uzman ekiplerimiz hızlı ve yerinde hizmet sunmaktadır. Böylece servis talebi oluşturulduğunda adresinize kısa sürede gelinerek inceleme yapılmakta ve çözüm uygulanmaktadır. Ekiplerimiz ilk olarak yerinde müdahale etmekte olup, sorun devam ederse servis formu ile atölyeye almaktadır.

Ardından kısa sürede çözerek, adresinize tekrar getirerek monte etmektedir.

Görükle Teknik Servisi

Beyaz eşyalarda sorunların tekrar etmemesi, kesin çözümlerin sunulabilmesi için dikkatli olunması gerekir. Uyumlu ve orijinal olmayan parçalar, sadece sorunun artmasına ve çalışan parçaların da arızalanmasına neden olacaktır.

Görükle Samsung servisi bu bakımdan garantili ve orijinal parçalar kullanmaktadır. Böylece aldığınız sonuçlar en iyiye çıkarılır. Ayrıca servisimiz randevu ile çalışır. Bu nedenle eğer hizmet almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken irtibat kurmak.

Ardından hangi cihazınızda ne problem olduğunu ana hatlarıyla oluşturur, hangi tarih ve saatte ekip talep ettiğinizi belirtirseniz kısa sürede çözüm alabilirsiniz. Deneyimli ve kurumsal hizmetler veren servisimiz, uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.