Gemlik Sunny Servisi | 0224 262 9213

Gemlik Sunny servisi ile birlikte Sunny markalı olan elektronik ev aletleri ile birlikte diğer birçok ürün için servis ve satışından sorumlu olan yetkili yerler ile yetkili teknik servis ve bayilerden daha iyi bir müşteri performansı sunan firmamız ile tüm ürünlerin tamiri ve bakımını sağlıyoruz. Sunny markası küçük ev aletleri, TV ile birlikte elektronik cihazları sağlamaktadır. Tüm ürünlerin tamiri ve bakımı ile birlikte uzman teknik ekip ile birlikte arızaları gidermektedir.

Eski teknolojiye sahip TV modellerinde, metal yorgunluğu olan beyaz eşyalarda servis sağlanır bununla birlikte Sunny elektronik konusunda kaliteli işleri ile beraber en ekonomik fiyatlarla sağlar. Sunny arıza nedenleri ile birlikte karmaşık olarak görülen tüm cihazlarda teknik destek sağlanmaktadır.

Sunny Ürünleri

Gemlik Sunny servisi nedir diye bakıldığında beyaz eşya kategorisinde etkili hizmet sağlayan firmamızı görmek mümkündür. Sunny buzdolabı bakıldığı zaman kategorisinde klasik buzdolabı ile deforme olabilen ürünlerde hizmet sağlanır. Buzdolabınız çalışmayı durdurabilir veya eski verimlilikle çalışmayabilir bunun dışında farklı cihazlarda hizmet verilebilmektedir. Günümüzde birçok çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan Sunny ile kişiler güvenerek teknik destek alabilirler. Gemlik Sunny servisi bakıldığı zaman,

  • Her üründe olduğu gibi satın aldığınız ürünlerde birtakım sorunlar meydana gelebilir bu noktada sorunlar meydana geldiğinde firma olarak bizler devreye giriyoruz.
  • Teknik servis olarak evlerde, işyerlerinde kullanmakta olduğunuz Sunny cihazlarınız için tüm ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
  • Gerekli olan işlemleri yapmak adına sizlere yöneltilen personeller alanında uzman kişilerden ulaşmaktadır.

Firmamız tarafından ile sağlanan hizmetlerde personellerin çeşitli özelliklerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz böylece bünyemizde çalışacak olan personellerin ilk olarak hizmet verilen Sunny ürünlerde tecrübelidir. Teknik servis olarak marka değerini koruyarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz ve Sunny servisi hizmetlerini etkin bir şekilde veriyoruz. Tüm teknisyenlerimiz eğitimli ve sertifikalıdır. Alanında uzman ekibimiz ile tüm hizmetlerimizi garantili olarak veriyoruz.

Teknik servis firması olarak sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcıların hizmet kalitesinden ve hızdan ne kadar memnun kalındığı konusunda bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.