Nilüfer Samsung Servisi | 0224 262 92 13

Nilüfer Samsung Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla etkin şekilde hizmet veren firmamız; tüm teknik servis ihtiyaçlarınızda hizmet sunmaya devam etmektedir. Sektöründe donanımlı ve tecrübeli teknik ekipman ile hizmet vermesinin yanı sıra; teknik servis ayrıntılarına dair tüm sorularla çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Müşterilerine en kısa sürede ve etkin şekilde hizmet sağlamak için çalışmalarını sürdüren firmamız dahilinde gezici servisler aracılığıyla Nilüfer başta olmak üzere; tüm Bursa ve çevresinde çalışmalar sürdürülmektedir.
  • Teknik servis desteğimiz; her gün çok sayıda müşteriye ulaşarak çözüm üretmektedir.
  • Garantili ve hızlı teknik servis imkanıyla dikkat çeken Samsung teknik servis pek çok bölgede etkin olmayı sürdürmektedir. Her bölgeye yakın şekilde hizmet veren teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Bakım, onarım ve montaj başta olmak üzere; çok sayıda hizmeti sunarak, her geçen gün daha fazla ilerleme kat eden teknik servisimiz bünyesinde, ihtiyaç duyulan teknik ekipman ve iş gücüyle etkin biçimde hizmetleri sürdürmekteyiz.

Samsung Teknik Servis

Samsung teknik servis ve birçok ilde çalışmalarını sürdürmekle birlikte; Nilüfer bölgesinde ve tüm Bursa çevresinde de profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Buna ek olarak Osmangazi Samsung Servisi sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz. Teknik servisimiz bünyesinde öncelikle arıza tespiti yapılmakta; ardından müşteriye bilgi iletilerek onay alınması halinde arızanın onarımı gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra; ihtiyaç oluşması halinde en iyi şekilde arızanın giderilmesini sağlamak için parça değişimi yapılmaktadır.

Nilüfer çevresinde etkin şekilde çalışmalarını sürdüren teknik servis ekibimiz; 7 gün 24 saat ulaşılabilir olarak, garantili şekilde arıza çözümü ve parça değişimi gerçekleştirmektedir. Teknolojik ve kaliteli ürünlerle arızanın tespiti noktasında çalışılmaktadır.

Nilüfer Samsung Servisi İletişim Bilgileri

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım ve her geçen gün eklenen tecrübesiyle Samsung TV servis içerikleri başta olmak üzere; farklı pek çok teknik servis ihtiyacında etkili hizmet yürütülmektedir. Hem kaliteli ve sorunsuz hem de hızlı şekilde sunulan teknik destek ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Çözüm merkezi ve arıza sorunlarının iletilmesi için kolaylıkla ulaşılabilen iletişim kanallarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beyaz eşya, klima, TV ve çamaşır makinesi gibi çok sayıda ürün tamiri noktasında etkili şekilde arıza tespiti ve çözümü gerçekleştirilmektedir.

Çamaşır Makinesi hakkındaki arızalarınız için bu video yol gösterici olabilir.

YouTube video

Makinenizin su boşaltmaması, takılı kalması, su bırakması gibi bir çok sorunda videodaki işlemleri uygulayıp kendi kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çözüme kavuşmaması durumunda bizleri arayıp profesyonel destek alabilirsiniz.

Hizmetinizde garanti mevcut mu?

Evet, 6 ay işçilik ve 2 yıl parça garantisi mevcuttur. Kullanılan tüm parçalar orjinaldir.

Nilüfer Samsung Servisi iletişim numarası nedir?

0224 262 9213 üzerinden bizleri arayabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde hizmet alırım?

Geniş saha ekibimiz ile aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Başka ilçelerden hizmet alabilir miyim?

Evet, Bursa sınırları içerisinde tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Temizlik kurallarına dikkat ediyor musunuz?

Evet, tüm personelimiz galoş kullanmakta ve kişisel temizliklerine dikkat etmektedir.