Nilüfer LG Servisi | 0224 262 92 13

Alanında deneyimli bir şekilde hizmet veren Nilüfer LG servisi olarak servis bünyesinde hizmet veren teknik personellerimizin hedeflediği müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla hizmet sunmaktayız. LG servis bakımı, onarım işlemleri, beyaz eşya servisi ve ürün montajı gibi çok sayıda işlem etkin bir şekilde ve pratik olarak sağlanmaktadır.

Nilüfer bölgesi başta olmak üzere tüm Bursa çevresinde yetkin bir biçimde hizmet vermekte olan servisimiz her bölgeye yakın şekilde konumlandırılmış olup hızlı hizmet politikasını geliştirmektedir. Bunun yanı sıra montaj, bakım ve onarım gibi tüm işlemlerde deneyimli kadromuz eşliğinde güvenli ve kaliteli hizmet sunumu önemsenmektedir.

  • Servislerimiz ile arıza tespiti gerçekleştirilmekte ve müşterilerimizden onay alınmasının ardından arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.
  • İhtiyaç halinde ise parça değişimi gerçekleştirilir.
  • Bunun yanı sıra parça değişimi ve tüm servis hizmetleri bünyesinde garantili bir şekilde hizmet sağlanmakta olup 7 gün 24 saat teknik servis yardımı amaçlanmaktadır.

Hizmetimiz ve LG teknik servisimiz ile ilgili olarak ve ürün arızalarına dair her soru içeriklerinizi ekibimize rahatlıkla yöneltebilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir şekilde hizmet sunan LG servisi olarak kaliteli önemseyerek hareket ediyor ve teknolojik altyapı ve teknik ekipmanlar çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

LG Yetkili Servis Hizmetleri

LG yetkili servis hizmetleri bünyesinde Nilüfer ve tüm Bursa çevresinde müşteri memnuniyetini hedefleyen anlayışla gerekli işlemleri yerine getirmekteyiz. Mümkün olduğu kadar yerinde arıza tespiti yapmayı amaçlayan teknik destek ekibimiz arızanın belirlenmesinin ardından müşterilerimizle iletişim kurarak gerekli bilgiyi sunmakta ve onay alınması halinde arızanın giderilmesi işlemini gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra ihtiyaç durumunda garantili bir şekilde sunulan yedek parça temini de uygulanmaktadır. Tüm bu aşamalar müşterilerimizin bilgisi ve onayı dahilinde yapılmakla birlikte teknik servisimize her aşamasında garantili işlem gerçekleştirilmektedir.

LG Servis Nilüfer

LG servis Nilüfer çevresinde hizmetlerine sürdürmekle birlikte farklı pek çok bölgeden etkin olmaktadır. Daha hızlı ve pratik işlem gerçekleştirebilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına gezici servis ile hareket ederek ürün arızaları konusunda yerinde tespiti amaçlamaktadır. Bunun mümkün olmadığı durumlarda teknik servisimiz bünyesinde arıza tespiti gerçekleştirilerek teslimi yapılmaktadır.