Gürsu Bosch servisi, Bosch markalı ürünlere ait her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması vardır. Bu hizmet anlayışı ile müşterilerine profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına sürekli olarak kendini geliştirmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.
Bosch marka bulaşık makineniz bulaşıkları eskisi kadar temizlemiyor mu? Bulaşık makinesi sadece bulaşıklarınızı sterilize etmekle kalmaz, aynı zamanda tüm yiyecekleri de temizlemelidir, değil mi? Aletler hayatı kolaylaştırmak için yapıldı… Bulaşık makinelerinin, her bir yemeği elde yıkamak zorunda kalmadan bize zaman kazandırması gerekiyor.
Gürsu Bosch teknik servisi iletişime geçerek, her türlü teknik bilgi ve destekten faydalanabilme imkânı bulabilirsiniz. İhtiyaç duyulan her an konusunda uzman teknik servis personellerinden yardım istenebilir ve ürünlerle ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Bursa ilinde, Gürsu Bosch teknik servisi olarak her gün onlarca kişiye hizmet götürülmekte ve teknik bilgi desteği verilmektedir. Verilen bu hizmetler ile müşterilerin memnuniyetini üst düzeye çıkarmak için çalışmalar sürdürülmektedir.


Cihazları Güvende Tutmak


Yalnızca arıza zamanlarında müdahale etmek için değil aynı zamanda cihaz koruma planlarımızla da müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız, sahip olduğunuz her deneyimin, yapılan her hizmetin üst düzey olmasına gerçekten önem veriyor. Gürsu Bosch teknik servis iletişimi numaralarından, teknik servis hizmetine haftanın her günü kesintisiz bir şekilde ulaşabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servis hizmeti ise 24 saat içerisinde talebinize karşılık verecektir. Gürsu Bosch servisi profesyonel personelleri ile kaliteli ve doğru hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerini mağdur etmemek için özverili bir çalışma sürdürerek, Bosch ürünleri ile ilgili her türlü sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.


Müşteri Hizmetleri


Gürsu Bosch servisi müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, Bosch ürünleri ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap alınabilmektedir. Ayrıca ürünlerle ilgili her türlü bakım, onarım ve montaj işlemleri için destekte alınır. Bu konuda profesyonel olan müşteri temsilcileri, en kısa sürede müşterilere cevap vermektedir.