Gemlik Samsung Servisi | 0224 262 9213

Bursa Gemlik Samsung servisi olarak tüm elektronik cihazlarına hizmet sağlayan teknik servis ile tespit, tamir işlemleri, cihazların senelik bakımları, cihazlarda parça değişimi, keşif, montaj ve demontaj işlemleri konusunda destek sağlanmaktadır. Bursa Gemlik bölgesinde Samsung teknik hizmeti konusunda birçok üründe destek sağlanmaktadır.

Uzun senelerdir verilen hizmetle birlikte sorunsuz ve kesintisiz olarak hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan ve uygun fiyat politikası ile tüketicilere yardımcı olmayı misyon edinen firmamız ile uzman teknisyenlerle televizyondan beyaz eşyaya kadar birçok arıza kısa sürece çözülür.

Tamamen orijinal parçalarla hizmet verilen firma ile her türlü arıza kısa sürede giderilebilmektedir. Bununla beraber Samsung televizyon, bilgisayar, telefon, beyaz eşya gibi birçok teknik servis konusunda hizmet sağlanmaktadır.

Gemlik Samsung servisi hizmetleri nelerdir?;

  • Samsung kullanıcıları için sağlanan mobil teknik servis ile beraber haftanın her günü hizmet veren şirket ile birlikte kişiler cihazları konusunda destek alabilirler.
  • Herhangi bir kullanıcı probleminde firma ile iletişime geçerek müşteri hizmetlerini arayabilir ve cihazlarınızdaki sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.
  • Samsung müşteri hizmetleri numarasını aldıktan sonrasında cihaz konusunda bilgi vererek tamir, yedek parça, bakım ile beraber onarımları profesyonel uzman ekip ile birlikte kısa süre içerisinde tamir edilirken tarafınıza teslim edilir.

Cihazınız Yeni Gibi Olsun

Gemlik Samsung servisi hizmetleri ile tüm cihazlarınız tamir edilir bununla beraber garanti ve garanti kapsamı dahilinde yedek parça, tamiri, bakım ve onarımları profesyonel ve uzman ekibinizle en kısa sürede tamir edilerek tarafınıza verilmektedir. Bakım ve onarımlar yapılırken cihazlarınıza zarar gelmez ve bununla beraber model fark etmeden kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu sebeple teknik servis hizmetleri ile verdiğimiz hizmet kapsamında model fark etmeden cihazlarınıza bakım ve tamir işlemleri farklı fiyat tarifeleri ile yapılabilmektedir. Tüm bakım onarım işlemlerimiz altı ay garantili olarak sunulmaktadır. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.