Yıldırım Arçelik Servisi

Yıldırım Arçelik teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, hizmetlerinin odağına müşteriyi almaktadır. En üst seviyede memnuniyetlerini sağlamak için kurumsal bir yapı, profesyonel ekipler ve gerekli tüm sertifikalarla beraber hizmet verilmektedir.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Beyaz eşya dendiğinde akla birçok cihaz gelmektedir. Bunlar oldukça geniş bir kategoriye sahip olup bazıları şu şekildedir;

  1. Buzdolabı
  2. Ankastre Fırın
  3. Ankastre Davlumbaz
  4. Kombi
  5. Ankastre Ocak
  6. Bulaşık Makinesi
  7. Çamaşır Makinesi
  8. Klima
  9. Kurutma Makinesi

Bunların hepsi farklı yerlerde kullanılmaktadır. Pratik yapıları gereği insan hayatına büyük katkıları bulunmaktadır. Buna karşılık elektronik olmaları nedeniyle bozulmaları, arızalanmaları mümkündür. Firmamız teknik servis olarak tüm işlemlerinizi, hızlı ve yerinde gerçekleştirmektedir.

Böylece beyaz eşyalarınızı yeniden eski verimliliğinde kullanmanız sağlanır. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yıldırım Arçelik Teknik Servisi

Arçelik Türkiye’de en çok kullanılan beyaz eşya markalarından biridir. Elektrik-elektronik her cihaz gibi arızalanması mümkündür. Bunun farklı nedenleri vardır. Burada bahsi geçecek olan ilk neden ömrünün sona gelmesi olabilmektedir.

İkincisi ise darbe alması, bakımının yapılmaması ya da kullanıcının hatalı kullanımı gibi durumlar oluşmasıdır. Eğer yeni bile olsa ikinci madde bir beyaz eşyayı kısa sürede bozabilir. Her biri farklı yapıda olduğu için problemleri de değişiklik gösterir.

Arçelik servisi olarak hizmet veren firmamız bu nedenle ilk olarak ön inceleme gerçekleştirmektedir. Böylece sorunun kökeni tespit edilerek, ne yapılması gerektiği anlaşılmaktadır. Böylece güvenilir, uzun süreli ve kesin çözümler elde edilmektedir.

Bursa Arçelik Beyaz Eşya Teknik Sevisi

Teknik servis hizmetleri almak istiyorsanız, kurumsal olarak çözüm sunan firmalar problemlerinize daha etkili cevaplar sunacaktır. Eğer yüzeysel bakım onarım yerine detaylı bir hizmet almak istiyorsanız, Yıldırım Arçelik teknik servisi size uygun seçenekler sunmaktadır.

Eğer avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, yalnızca iletişime geçmeniz gerekir. Bir randevu alıp gerekli bilgileri ilettikten sonra ekiplerimiz kısa sürede gelecek ve çalışmayı tamamlayacaktır.

Bu sürecin ilgili adımlarında tarafınız bilgilendirilmektedir. Eğer yedek parça gerekiyorsa ya da yerinde çözülemeyecek kadar uzun sürecekse, gerekli bilgiler verilir. Tarafınızca onay verilmesi ve ilgili formların doldurulması durumunda işlemler gerçekleştirilmektedir.

Buzdolabı soğutmuyor, neden olabilir?

Buzdolabının blok yapması, gazının bitmesi, kısa devre yapması, anakart arızası gibi bir çok durum soğutma problemi yaşanmasına sebep olabilir. Arızayı nokta atışı tespit edebilmek adına inceleme yapılması gerekir.

Çamaşır makinesi yıkama esnasında takılı kalıyor, neden olabilir?

Bu tür sorunlarda genellikle anakart arızası veya pompa ile ilgili sorunlarla karşılaşmaktayız. Öncelikle çamaşır makinenizin tıpasını açıp içerisinde takılı kalan bozuk para, saç veya yabancı cisimlerin boşalmasını sağladıktan sonra tekrar çalıştırmanızı, arızanın devam etmesi durumunda ise bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Bulaşık makinesi kirli suyu yere boşalttı, sebebi nedir?

Bu sorunun sebebi tahliye hortumunun zarar görmesi olabilir. Tahliye kanalını baştan sonra kontrol ederek arızalı kısmın tespit edilip onarılması gerekir.

Bursa Arçelik Servisi’ne nasıl ulaşabilirim?

Telefon numaramız üzerinden bizleri arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Kullanılan parçalar orjinal mi?

Kullanılan tüm parçalar orjinaldir.

Servis garanti süresi ne kadar?

Servislerimizde 6 ay işçilik, 2 yıl parça garantisi kapsamındadır.