Görükle Philips Servisi

Görükle Philips servisi tamir gerektiren beyaz eşyalarınızı ilk günkü performanslarınıza döndürmenize yardımcı olmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet sunan teknik servisimiz, alanında uzman personelleri ile saygılı ve nitelikli çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti için beyaz eşyalarınıza büyük bir özen gösterilmektedir.

Elektrik ve elektronik aygıtların dikkatli bir şekilde kullanılması, bakım ve onarım işlemlerinin özenli gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi durumlar kısa sürede arızalanmasına neden olabilir. Kullanıcı hataları, yaşanan kazalar da bunlara dahildir.

Eğer beyaz eşyanız herhangi bir sebeple arızalanmışsa, dikkatli hareket edilmesi bu nedenle şarttır. Zira sorunun anlaşılmaması yüzeysel çözüm sunulmasına, böylece ileride tekrarlanmasına neden olabilir. Servisimiz bu nedenle ilk olarak ayrıntılı bir inceleme yaparak sorunun kökenine inmekte, tespit ettikten sonra yardımcı olmaktadır.

Uygun fiyata kaliteli teknik servis hizmetleri verilmekte olup, sizlerin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Görükle Philips Teknik Servisi

Her beyaz eşya bugün yoğun olarak kullanım görmektedir. Bu da zaman içerisinde bozulmalarına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Beklemek veya kişisel çözümler bulmaya çalışmak, sorunun ilerlemesine neden olur.

Bunun yanı sıra teknik servisin yetkin olmaması, personelinin gerekli tecrübeyi bulundurmaması da cihazlarda yeni sorunlar çıkmasına sebep verecektir. Görükle Philips teknik servisi olarak kaliteli hizmetler verilmekte olup, kurumsal bir tecrübeyle sunulmaktadır. Bu çerçevede,

  1. Bulaşık Makinesi,
  2. Kurutma Makinesi,
  3. Ankastre Ocak,
  4. Çamaşır Makinesi,
  5. Kombi,
  6. Klima
  7. Buzdolabı,
  8. Ankastre Fırın,
  9. Ankastre Davlumbaz gibi beyaz eşyalara çözüm sunulmaktadır.

İletişim kurulması ardından servisimizin ilk gayesi evinizde çözümler üretebilmektedir. Probleminiz neyse ekiplerimiz buna hazırlıklı gelmektedir. Ancak inceleme ve çalışma ardından mekânda çözüm sunulamayacağı, uzun çalışma gerektiği tespit edilirse servis formunun doldurulması ile atölyeye alınmaktadır.

Görükle Philips Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınıza sizin kadar özen gösteren teknik servisimiz, ilk günkü gibi çalışabilmesi için birinci sınıf kalitede ve orijinal parçalar kullanmaktadır. Böylece aldığınız çözümlerin daha uzun olması sağlanır. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken servisimizle iletişim kurmaktır.