Gürsu LG Servisi

LG, birçok ev için mutfak ve çamaşırhane aletleri konusunda güvenilir bir markadır. LG cihazınız bozulduğunda, bizi arayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Gürsu LG servisi, kaliteli bir hizmet vermek için Bursa’nın Gürsu ilçesi ve diğer ilçelere müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. LG marka ürünlerin bakım ve onarım işlemlerini deneyimli ekibi ile hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli ekibi sayesinde teknolojik ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca LG servisi olarak, alınan LG marka ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Bu sayede müşteriler, ürünleri nasıl kullanmaları gerektiğini ve ileride oluşabilecek hasarların garanti kapsamına hangi konularda gireceğini öğrenmiş olacaklardır. Ürünler garanti kapsamında olduğu sürece servis tarafından verilen hizmet ve yedek parçalar üzerinden hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır.
Sunduğumuz hizmetler arasında; LG çamaşır makinesi tamiri, LG kurutma makinesi tamiri, LG buzdolabı tamiri, LG bulaşık makinesi tamiri, LG serisi ve fırın tamiri, LG ocak tamiri, LG mikrodalga tamiri ve LG davlumbaz tamiri bulunmaktadır.
Bursa’nın her bölgesine teknik servis hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. LG marka ürünlerde meydana gelen arıza ihbarlarını ve bakım onarım hizmeti talebini Gürsu teknik servis iletişimi ile irtibat kurularak bildirilmesi gerekmektedir. İhbarların ulaştığı LG servis çalışanları, 24 saat içinde müşterilerin adreslerine giderek, ihtiyaçları doğrultusunda gereken işlemleri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda ürünlerde parça değişimi söz konusu ise, bu durum göz önünde bulundurulur ve çalışanların yanında mutlaka orijinal yedek parçalar yer alır. Bu sayede yerinde tamir ve onarım işlemleri yapılarak, müşteri mağduriyetleri en aza indirilir.

Müşteri Hizmetlerimiz Nasıl Çalışıyor?

Gürsu LG müşteri hizmetleri, müşterilere etkin ve hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşteri hizmetleri aranarak birçok işlem gerçekleştirilebilir. Teknik servisten alınacak randevular, müşteri hizmetleri yoluyla yapılmaktadır. Gürsu müşteri hizmetlerini arayan müşteriler, ihtiyaçlar doğrultusunda randevu talebinde bulunabilirler. Bu sayede en kısa zamanda teknik servis ekibi müşterilerle irtibat kurarak yapılacak işlemi gerçekleştirir. Müşteri hizmetleri 7/24 müşterilere hizmet vermektedir. Hasarlı kodlar, ürünlerde meydana gelen bozulmalar ve birçok konu hakkında müşteri hizmetlerinden yardım alınabilir. Sadece zamanınıza değer vermekle kalmıyoruz, aynı zamanda evinize özel eğitim almış teknisyenler gönderiyoruz.