Bursa Philips Servisi olarak alanında yetkin bir şekilde ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışan teknik servisimiz kolaylıkla ulaşabilen irtibat numaralarıyla tüm arıza ve bakım işlemlerinde destek sağlamaktadır.

Daima sektöründe uzman şekilde çalışan ve donanımlı teknik personelle işlemlerini sürdüren teknik servisimiz ile tüm içerikler hakkında iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Teknik servisimiz dahilinde her gün çok sayıda müşterinin hizmet talebi kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılanmakta ve garantili bir şekilde servis hizmeti sunulmaktadır.

  • Bursa bölgesinde etkin şekilde hizmetlerini sürdüren teknik servisimiz her bölgeye yakın şekilde olmaya amaçlayarak hızlı hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.
  • Bunun için gezici ekibimiz ile müşterilerimiz tarafından talep edilen teknik destek hizmetleri sağlanmaktadır.
  • Bursa bölgesinde yer alan Philips ürünlerinin gerek bakım ve onarımı gerekse de montaj işlemleri için deneyimli kadromuzla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teknolojik altyapıya sahip ve gerekli teknik ekipmanların kullanıldığı servisimizde pratik ve etkili hizmet sunumu amaçlanmaktadır. 7 gün ve 24 saat ulaşılabilir olan iletişim kanallarımız aracılığı ile tüm teknik destek taleplerinize iletebilirsiniz. Yedek parça değişimi de dahil olmak üzere tüm servis işlemlerimiz de garanti sunarak hareket etmekte ve her şeyden önce müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Bursa Philips Servisi İletişim

Philips servis hizmetleri Bursa çevresinde ve pekçok bölgede yetkin olmaktadır. Müşteri haklarını önemseyen ve saygılı şekilde yaklaşan aynı zamanda kaliteli ve hızlı şekilde hizmet sunumu gerçekleştiren teknik servisimiz ile iletişime geçerek kolaylıkla bakım ve onarım işlemlerinize dair bilgi edinebilirsiniz.

Her gün çok sayıda müşteri ile iletişime geçerek ürünlerin arıza tespit ve çözümünü gerçekleştiren teknik servisimiz; alanında tecrübesine yenilerini ekleyerek ilerlemektedir. Modern ekipmanların kullanımı ile birlikte hızlı ve güvenilir hizmet sunumu oluşturulmaktadır.

 Bursa Teknik Servis hizmetleri ile ilgili tüm irtibat kanallarımız üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve teknik destek konusunda merak ettiğiniz tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Alanında profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdüren teknik ekibimizin yanı sıra yeterli donanım ve ekipmanla etkili bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Tüm Bursa ve çevresinde çalışmalarımızı sektörde öncü bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.