İnegöl LG Servisi

Uzun yıllardır İnegöl LG servisi olarak hizmet veren firmamız, ev hanımlarının göz bebeği beyaz eşyalarda oluşan tüm arızaları ortadan kaldırarak daha uzun ömürlü kullanımına olanak sağlamaktadır. Profesyonel teknik servis elemanları ve geniş servis ağıyla İnegöl’ün tüm mahallelerine hizmet veren ekibimiz, uygun fiyat, hızlı hizmet anlayışına sahip bulunmaktadır. Her türlü arızanın tamiri dahil olmak üzere periyodik bakım ve onarım işlerinde de uzmanlığıyla öne çıkan firmamız, 7/24 hizmet vermektedir.  Oldukça yaygın şekilde kullanılan ve hemen her evde bulunan,

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Derin Dondurucu
  • Televizyon
  • Fırın
  • Klima
  • Kombi, firmamız tarafından hassasiyetle bakım ve onarımı yapılan ürünler arasında yer almaktadır.

Dünyaca tanınan markalara ait orijinal yedek parçalarını 1 yıllık garanti kapsamında müşteriye sunan İnegöl LG teknik servisi, en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Uygun Fiyatlarla Kalıcı Çözümler Üretiyoruz

Bursa il merkezi dahil olmak üzere tüm ilçelere beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, en uygun fiyatlarla en hızlı çözümleri üretiyor. Uzman teknik servis personeliyle birçok beyaz eşya markasına yönelik tamir, bakım, montaj hizmetleri veren İnegöl LG servisi kalıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetinde fark yaratıyor. Yaygın servis ağı ve nitelikli personel yapısıyla İnegöl’ün tüm mahallelerine aynı kalitede hizmet götüren firmamız, LG markasının yanı sıra en yaygın olarak kullanılan beyaz eşya markalarının servis hizmetini de en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor.

Kaliteli Hizmete Kolayca Ulaşın

Haftanın 7 günü servis hizmetlerini aksatmadan sürdüren firmamız, İnegöl beyaz eşya teknik servis ihtiyacı duyan tüm müşterilerine uygun fiyat garantili hizmet vermektedir. Tamamı orijinal ve garantili yedek parçalarla verdiğimiz hizmetlere müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilke olarak benimsenmiştir. Siz de en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmete hızlıca ulaşabilmek için bize iletişim numaralarımız, sosyal medya adreslerimiz ve web sitemiz üzerinden ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede adresinize intikal edecek olan profesyonel teknik servisimiz sayesinde sorunlarınızı hızlıca çözebilir, ayrıcalıklı bir müşterimiz olarak tamir ve bakım ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde kalıcı bir şekilde karşılayabilirsiniz.