Mudanya Philips Servisi | 0224 262 9213

En yaygın teknik servis sorunlarından biri buzdolabım neden ses çıkarıyor sorusudur. Bu sorunu kendi kendinize çözmeye çalışarak buzdolabının başka bir parçasında arıza meydana getirebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klimalar ya da diğer elektronik cihazlar kimi zaman arızalanabilir. Bunları zamanında fark etmek ve direkt olarak teknik servise yönlendirmek en akıllıca çözümdür. Mudanya Philips teknik servisi zamanında ve hızlı çözümlerle bakım ve onarımı gerçekleştirecektir. Üreticinin talimatlarına uygun olarak cihazlarınızın bakımını yaptığınızda yıllarca yeni gibi kullanabilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

Mudanya teknik servisi için en önemli şey %100 müşteri memnuniyetidir. Müşteriyle ilişkilerimizi geliştirmeye inanıyoruz ve size daha iyi hizmet vermek için sürekli yenileniyoruz. Ayrıca hiç kimsenin size daha iyi fiyat veremeyeceğini iddia ediyoruz. Tüm yedek parçalarımız birinci kalite yedek parçalardır ve her bir ürün orijinal ürünlerdir. Ayrıca teknik servis olarak altı yıl servis garantisi ve bir yıl parça garantili hizmet vermekteyiz.

Teknisyenlerimiz sertifikalı ve alanında uzman teknisyenlerdir. Mudanya bölgesinde beyaz eşya, klima, kombi ya da küçük ev aletleri arıza, bakım onarım gibi alanlarda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Sistem testleri, kurulum, arıza tespit gibi hizmetlerle her zaman yanınızdayız. Cihaz tamirinin servis ve sonrası sürecinde her zaman ilgili sizi destekliyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizin için en uygun randevuyu ayarlayacak ve tüm süreçten sizi haberdar edecektir. Aynı zamanda daha önceki çalışmalarımızı inceleyebilir ve yedek parça servisi için de bizi arayabilirsiniz.

Mudanya Philips servis olarak teknik servis fiyatları konusunda da iddialıyız. Bölgedeki en uygun fiyatlarla en üst kaliteli hizmeti sunuyoruz. Önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve uygun fiyatlarımız ile hizmetlerimizi karşılaştırabilirsiniz. Montaj ve demontaj hizmetlerinde de müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız. Kaliteli işçilik ve bakım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En geniş kapsamlı hizmeti sunmaktayız. Bütün markalarla çalışıyoruz ve cihaz arızalarını en hızlı ve doğru şekilde çözüm diyoruz. Sizin rahat ve güvende olmanızı sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve her zaman donanımlı teknisyenlerle çalışıyoruz. Bursa teknik servis olarak birçok ilçesine tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Bizim de 7/24 iletişime geçebilirsiniz.