Nilüfer Hotpoint Ariston Servisi

Ariston kombi teknik servis hizmeti başta olmak üzere; Nilüfer bölgesi ve çevresindeki şekilde hizmet veren teknik servisimiz, ihtiyaç duyulan tüm onarım ve bakım işlemlerinde hizmet sunmaktadır. Kullanışlı ve işlevsel tasarımı ile dikkat çeken Hotpoint Ariston ürünlerine ait kurulum montajı ve bakım, onarım gibi tüm hizmetleri sağlayan teknik servisimiz kaliteli ve hızlı hizmet sunumunu amaçlamaktadır.

Alanında profesyonel personeller aracılığıyla arıza tespiti yapılan ürünler hakkında öncelikli olarak müşterilere bilgi sunulması ve ardından müşteri onayı ile birlikte gerekli işlemlerin yapılması söz konusu olmaktadır. Gerekli olduğu takdirde yedek parça temini de gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra gerek teknik servis hizmetleri gerekse de yedek parça kullanımı esnasında garantili bir şekilde sunduğumuz hizmet ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ariston Servis

Ariston servis Bursa Yıldırım ve çevresi ile birlikte tüm Nilüfer bölgesinde de hizmet sunan teknik servisimiz dahilinde özenli bir bakım ve onarım işleminin yanı sıra müşteriye gerekli tüm bilgilendirmede sunulmaktadır. Personellerimiz tarafından arızanın yerinde tespitinin ardından ayrıntılı bir şekilde durum ve fiyat bilgisi aktarılmaktadır.

  • Beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi ürünler başta olmak üzere pek çok alanda teknik servis desteğine ihtiyaç duyulan Hotpoint Ariston ürünlerinin bakım işlemleri hem hızlı hem de güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
  • Markalar dahilinde gelişebilecek arızaların alanında yetkin bir şekilde çalışan teknik servis tarafından tamiri durumunda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışması mümkündür.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla tüm hizmetleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde sağlamayı hedefleyen teknik servisimiz ile ilgili merak edilen tüm bilgi ve içeriklere iletişim kanallarımızı üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir.

Garantili ve sorunsuz bir şekilde sunulan teknik servis desteğinin yanı sıra; son teknoloji teknik ekipman ve alanında uzman şekilde çalışan çalışma kadromuzla etkin bir biçimde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ariston buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar ile teknik desteğe başvurulan tüm ürünlerde hızlı ve güvenilir çalışma gerçekleştirmeyi amaçlayan teknik servis hizmetlerimizle tüm süreçlerde kaliteli ve özenli çalışmayı önemsemekteyiz. Kombi ve beyaz eşya gibi yoğun şekilde kullanılan tüm ürünlerde hızlı ve başarılı hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.