Kestel Philips Servisi

Kestel Philips servisi konusunda uzman ekiplerle yıllardan beri hizmet vermektedir. Bursa ilinin her semtine hizmet götürülmektedir. Önceliği müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu amaç doğrultusunda Philips marka ürünlerin bakım, onarım ve montaj işlemlerini, en doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Haftanın her günü kesintisiz hizmet verilmekte olup, ihtiyaç duyulan her an müşterilerin yanında olmaktadır.

Kestel Philips teknik servisi hizmetinden faydalanabilmek için müşterilerin öncelikle yapması gereken, iletişim numaralarından ulaşarak, randevu talebinde bulunmaktır. Daha sonra en kısa süre içerisinde talebe karşılık verilecektir. Uzman ekiplerle profesyonel bir şekilde ürünlerde meydana gelen teknik hasarlar düzeltilecektir. Ayrıca kestel Philips teknik servisine ulaşılarak, ürünlerle ilgili konularda teknik bilgilerde alabilmek mümkün olmaktadır.

Kestel Philips teknik servis iletişimi üzerinden ulaşım sağlayarak, teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için, profesyonel ve özenli bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda müşteriler gönül rahatlığı ile teknik servis hizmetinden faydalanabilmekte ve phillips ürünlerini ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilmektedir.

Bu hizmetten faydalanan müşterilerin arızalı olan ürünlerinde, bazı durumlarda parça değişimi gerekli olmaktadır. Teknik servis kapsamında bu parçalar değiştirilirken, sıfır malzemeler kullanılmakta ve orijinal parçalar ile değişim sağlanmaktadır. Ayrıca garanti süresi içerisinde yapılan bakım, onarım ve montaj işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müşteriler randevu talebinde bulundukları takdirde, kapsamlı bir hizmetten faydalanabilmektedirler.

Kestel Teknik Servis Önerisi

Kestel Philips müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, ürünlerde meydana gelen arızalar için teknik bilgi alabilirsiniz. Ayrıca gerekli olan montaj, bakım ve onarım işlemleri içinde destek sağlanabilmektedir. En doğru ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde yapılan bütün hizmetler, müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için özverili çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Müşteri hizmetleri olarak her zaman sorun yaşayan müşterilerin yanında olunmaktadır. Ürünler ile ilgili merak edilen tüm sorulara, iletişim numaralarından ulaşıldığı takdirde cevap verilmektedir. Ayrıca yardım talebinin bildirilmesinden sonra, 24 saat içerisinde uzman ekipler tarafından talebin alındığı adrese gidilerek, söz konusu arıza çözülebilmektedir. Phillips markalı ürünlerde arıza yaşayan kişilerin, kestel Philips servisine başvurmaları gerekir.