Gemlik Philips Servisi | 0224 262 9213

Gemlik Philips servisi hizmetleri bakıldığı zaman hizmetlerde sorunun çözümlerine göre orijinal parça hizmeti sağlanır. Bununla beraber sorun çözümüne göre farklı fiyat listesi uygulanabilmektedir. Özellikle de sorunun çözümünde kullanılan yedek parçalar ile beraber sunulan işçilikte fiyatlara etki eden noktada başlıca faktörler arasında bulunur.

Bazı firmalar kendi fiyat politikalarını kendilerini belirlemeyi tercih edebilirler. Gemlik Philips servisi istendiği zaman parça değişimi hizmeti istendiğinde birinci sınıf kalite ile beraber yedek parçalarda ön plana çıkar. Firma ile tüm tamir uygulamalarında sürekli olarak kaliteli bir hizmet sunulur buna rağmen firmalar ile sunulan fiyat listesi de uygun fiyatlarla yer almaktadır.

Philips Teknik Servis

Gemlik Philips Servisi uzun seneler beri yaptığı deneyimle beraber telefon tamir, bakım ve parça değişim işlemlerini güvenilir şekilde yapılmaktadır. Kullanıcı hatası olan tamir işlemlerinde veya firma kaynaklı sorunlarda destek sağlanan teknik servisle birlikte uzman firmalara başvurmanız gerekir. Bu noktada bizlere başvuru yapabilir ve tüm Philips servisleri için hizmet alabilirsiniz, verilen hizmet kapsamına bakıldığı zaman,

  • %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız ile beraber yüksek kalitede garantili hizmet alabilirsiniz.
  • En iyi müşteri hizmetleri merkezli hizmet alabilir ve yepyeni cihazlarına kavuşabilirsiniz.
  • Firmamız hakkında bilgi almak için hemen arayabilir ve uzman ekibiniz sizlere destek vermek ve sorunları çözmek için tecrübeli ekiple arıza tespiti konusunda onarım ve parça değişikliği konusunda destek alabilirsiniz.
  • Detaylı bir şekilde bakıma alabilir ve aksesuarlarınızı servis detayları konusunda olası arızaların tamamı tespit edilmiş olmaktadır.

Gemlik Servisi olarak orijinal ve garantili yedek parça kullanımı konusunda değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katmaktayız. Uzman ekibimiz tüm Philips aksesuarları konusunda arıza tespiti, bakım onarım ve parça değişikliği yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimiz altı ay garantilidir.

Detaylı bir şekilde aksesuarlar bakıma alınır ve sonrasında olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur. Marka ürünleri arızalandığı zaman tüm Philips ürünlerinde bakım zamanı geldiğinde arayabilirsiniz. Bununla beraber kaliteli servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.