Gemlik Arçelik Servisi | 0224 262 9213

Gemlik Arçelik servisi bakıldığı zaman ürünlerin tamir, onarım, yedek parça gibi işlemleri hızlı bir şekilde halledilmektedir. Kısa bir süre içerisinde adını duyuran ve yerli bir marka olan Arçelik, 11 ülkede üretim yapmaktadır. Beyaz eşyalardan elektronik ve küçük ev aletlerine kadar birçok kategoride üretimler yapılmaktadır.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Dünyanın her yerine satış ile servis ağı sağlayan Arçelik markası ürünlerde zaman zaman arıza durumu meydana gelebilir. Bu sebeple Arçelik servisi konusunda teknik destek sağlayan firmamızla birlikte Bursa Gemlik bölgesinde cihazlara destek vermekteyiz. Arçelik markalı olan çamaşır makineleri ile beraber daha birçok beyaz eşya ve diğer elektronik ürünlerde orijinal parça değişimi gibi ve tamir alanında hizmet verilmektedir.

Gemlik Arçelik Servisi

Gemlik Arçelik teknik servisi olarak çalışan firmamız, müşteri odaklı bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Kurumsal yapısı ve profesyonel ekipleri ile sorunlarını kalıcı çözümler getirmeyi amaçlar. Sektörümüzde gerekli tüm sertifikalar ile kaliteli çözümler sunar.

Beyaz eşyalar her evin demirbaşları arasındadır. Buzdolabından ankastre fırına kadar uzadıkları için hayati bir öneme sahiptir. Düzenli bakım yapılmaması zaman içerisinde verimlerini ve işlevlerini kaybetmelerine neden olabilir.

Firmamız, Arçelik teknik servisi olarak yaptığı periyodik bakımlar ile bunun önüne geçmektedir. Çözümlerimizden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişim kurmadır.

Gemlik Teknik Servislerin Avantajları

Gemlik Arçelik servisi avantajları bakıldığı zaman Arçelik markasına ait olan makinelerde son teknoloji ürünlerle tamir yapılmaktadır. Arçelik ürünleri genellikle yüksek teknoloji ile üretilmektedir bu sebeple tamir işlemlerinde orijinal parçalar kullanılır. Hayatınızı kolaylaştıran Bosch ürünleri için teknik servis olarak profesyonel ellere emanet etmeniz gerekmektedir.

Firmamız ile sağlanan Servis avantajları,

  • Servis hizmetimiz hakkında bilgi almak için hemen arayabilir ve uzman ekibiniz sizlere destek vermek ve sorunları çözmek için tecrübeli ekiple arıza tespiti konusunda onarım ve parça değişikliği konusunda destek alabilirsiniz. Servisimiz 6 ay garantilidir.
  • Detaylı bir şekilde bakıma alabilir ve aksesuarlarınızı servis detayları konusunda olası arızaların tamamı tespit edilmiş olmaktadır.
  • Arçelik ürünlerinin aksesuarlar bakıma alınır ve sonrasında olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur.

Arçelik Marka ürünleri arızalandığı zaman ve sahip olduğunuz tüm Arçelik ürünlerinde bakım zamanı geldiğinde arayabilirsiniz. Bununla beraber kaliteli bir şekilde sağlanan servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servisi İletişim

Arçelik marka teknik servis hizmetleri ile beraber geniş ürün kategorisinde sağlanan satış sonrası hizmete önem verilmektedir. Bizleri 0224 262 9213 numaralı telefon üzerinden arayabilirsiniz. Bu sebeple verilen servis ağları ile beraber en iyi kalitede hizmet sağlanır. Bulaşık makinası, çamaşır makinası, televizyon ve daha birçok hizmette alabileceğiniz marka teknik servis hizmeti ile teknik servis, tamirat, montaj gibi hizmetler sağlanır ve 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

Gemlik Arçelik Servisi İletişim

Gemlik Arçelik Servis Tel: 0224 262 9213

Arçelik teknik servis ne kadar sürede gelir?

Mobil ekibimiz aynı saatler içerisinde gelmektedir.

Hizmetiniz garantili mi?

Serviste kullandığımız parçalar orjinal olup 2 yıl garantili, hizmetimiz ise 6 ay garantilidir.