Gemlik Bosch Servisi | 0224 262 9213

Gemlik Bosch Servisi bakıldığı zaman Bosch markası en bilinen markalardan biri olmaktadır ve her türlü ürün için hizmet verilmektedir. Köklü bir tarihe dayanan Bosch markası ile birlikte sektörde olan marka, küçük ev aletleri ile beraber beyaz eşya, klima ve kombi alanında üretimlerle göz doldurulmaktadır. Konforlu, ergonomik ve aynı zamanda şık tasarımları sayesinde Bosch servisi birçok projeyi sağlamaktadır.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Bosch servisi konusunda teknik destek sağlayan firmamızla birlikte Bursa Gemlik bölgesinde cihazlara destek vermekteyiz. Bosch markalı olan çamaşır makineleri ile beraber daha birçok beyaz eşya ve diğer elektronik ürünlerde orijinal parça değişimi gibi ve tamir alanında hizmet verilmektedir.

Gemlik Bosch Servisi ile Bosch markasına ait olan makinelerde son teknoloji ürünlerle tamir yapılmaktadır. Bosch ürünleri genellikle yüksek teknoloji ile üretilmektedir bu sebeple tamir işlemlerinde orijinal parçalar kullanılır. Hayatınızı kolaylaştıran Bosch ürünleri için teknik servis olarak profesyonel ellere emanet etmeniz gerekmektedir. Gemlik Bosch servisi ile verilen hizmetlere bakıldığı zaman,

  • Firmamızdan 7/24 destek alabilir ve Bosch ürünlerinizi güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.
  • Bosch teknik servisle birlikte arasında en uygun fiyatlarda hizmet veren firmamızdan destek almak için iletişim numarasından arayabilir ve destek alabilirsiniz.
  • Dünyanın en iyi çamaşır makineleri konusunda üreticisi olarak seçilmiştir ve bununla birlikte üretimlerde kaliteli malzemeler sağlanır ve tamirinde de orijinal parçalar kullanılır.
  • Tamamen orijinal parçalar kullanılır ve tamir gibi işlemlerde kesinlikle makinelere zarar verilmez.

Teknik Servis Hizmeti Nasıl Yapılır?

gemlik bosch servisi

Teknik Bosch servisi nasıl yapılır bakıldığı zaman firma, markalı olan bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, elektronik ürünlerle beraber birçok modelde ürün konusunda teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz keşifle birlikte firmalardan destek alabilirsiniz. Hizmet konusunda verilen destekle birlikte üstün teknoloji ile üretilen markada kişiler firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bursa Bosch Servisi tüm elektronik makineler için sağlanan yedek parçalarda garanti sağlanmaktadır. Bu sayede firmalardan güvenilir teknik servis hizmeti alabilir ve uygun fiyat imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçebilir ve tüm Bosch ürünleri için destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetiniz garantili mi?

Hizmetimiz 6 ay işçilik, 1 yıl ise parça garantilidir. Tamir işlemlerimizde orjinal parçalar kullanılır.

Ne kadar süre içerisinde servis sağlıyorsunuz?

Gün içerisindeki taleplerinizde yaklaşık 2 saat içerisinde adresinizde oluyoruz.