Kestel Sunny Servisi | 0224 262 9213

Kestel Sunny servisi müşterilerin evlerinde ya da işyerlerinde kullanmış oldukları ürünlerin tamiri konusunda yardımcı olmaktadır. Ürünlerde oluşan sıkıntıların kısa sürede çözülmesi için profesyonel bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Servisin bir diğer amacı ise müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Sunny servisi, teknolojik ürünler konusunda deneyimli ve yetenekli uzman ekibi sayesinde oluşan hasar ve arızalara çözüm üretebilmektedir.

Alınan ürünler garanti kapsamına girdikleri sürece, yapılacak hizmet ve yedek parça teminleri ücretsiz olarak servis tarafından karşılanmaktadır. Garanti kapsamı dışında olan ürünler için teknik servis ile iletişime geçilerek randevu alınmalıdır. Teknik servis beyaz eşya, teknolojik alet, küçük ev aletleri ile ilgili her türlü hizmeti vermektedir.

En İyi Kestel Teknik Servisi

Kestel Sunny Servisi, Bursa geneli olarak her gün hizmet vermektedir. Deneyimli ve güler yüzlü ekibi sayesinde oluşabilecek arızalar kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Teknik servisin yüksek kaliteli hizmeti sayesinde, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutulmaktadır. Müşteriler oluşan hasar ve arızalar için Kestel Sunny Servisi ile irtibat kurduklarında 24 saat içinde teknik servis ekibi müşterilerin adresine gidecektir.

Söz konusu ürünün ne tür bir hasara maruz kaldığı tespit edilerek, bu doğrultuda onarım işlemleri gerçekleştirilecektir. Teknik servisin yanında bulundurduğu orijinal yedek parçalar sayesinde, müşterilere ürünleri ilk günkü kalitesi ile teslim edeceklerdir. Garanti süresi döneminde müşteriler, yedek parça kullanımı ve teknik servis hizmeti için hiçbir ücrete tabi tutulmamaktadır. Sunny servisi, ürünlerin müşterilere satışından itibaren ve daha sonrada her zaman müşterilerin yanında olmuştur.

Kestel Sunny müşteri hizmetleri müşterilerin sıkıntılarını ve şikâyetlerini dinleyerek, daha iyi bir hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerin mağduriyetlerini en aza indirebilmek için etkin bir çalışma sürdürmektedir. Oluşan hasarlardan dolayı müşterilerin oluşturdukları randevu taleplerini teknik servise bildirerek, en yakın sürede müşteri ile irtibata geçilmesini sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri, müşterileri ürünler hakkında bilgilendirerek, nasıl kullanılması gerektiğini anlatmaktadır. Bu sayede oluşabilecek bozulma ve hasarların önüne geçilebilecektir. Ürün kullanımının dikkatli bir şekilde yapılması, kullanım esnasında oluşabilecek arızaları önleyecektir.