Osmangazi Bosch Servisi | 0224 262 92 13

Bursa Osmangazi Bosch Servisi hakkında hem ev aletleri hem de beyaz eşya hizmetlerini alabilirisiniz. Buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, klima, kombi ve diğer ürünlerin montaj, tamir, bakım gibi işlemlerinizi güvenilir bir şekilde Osmangazi Bosch servisi üzerinden yaptırabilirsiniz.

Harici onarım, garanti dahlini, orijinal yedek parça gibi işlemleriniz içinde profesyonel ekiple birlikte Bosch teknik servisinden yararlanabilirsiniz. Alman markası olan Bosch uzun senelerden beri üretimine devam etmektedir. Bununla birlikte ürünleri hep konforlu, ergonomik tasarımlarıyla birlikte pek çok kişinin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır.

Bosch Teknik Servis

Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan Bosch aynı zamanda ürünleri için Bosch teknik servis imkânın sunmaktadır. Bosch ürünleri konusunda teknik servis anlamında profesyonel kişilere emanet etmeniz gerekmektedir. Bu noktada teknik servisler sizlere yenilikçi hizmet sunar ve firmalar üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz.  Bosch teknik servis konusunda,

  • Dünyanın en iyi beyaz eşya üretiminde öncü markalardan olan Bosch aynı zamanda herhangi bir parçası kırılma durumunda, arıza durumunda servislerden yardım alabilirsiniz.
  • Yetkili servisleri arasında fark yaratan Bosch servisleri üzerinden her an yardım ve destek alabilirsiniz.
  • Bosch klima yetkili servisi ile birlikte buzdolabı arızaları, çamaşır makinası arızaları güler yüzlü personeller ve profesyonel kişilerden oluşan ekiplerle halledilir.

Bursa Bosch Servisi

Bursa Bosch Servisi‘nin iletişim kısmında yer alan telefon numarasından dileyen herkes 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilir. Bu sayede en ufak sorun yaşamadan herkes en kaliteli hizmetleri dilediği zaman bizlerden alabilir ve sorun yaşamadan tamir hizmetlerinin ne kadar rahat olduğunu görebilir. Teknolojik ev aletlerinin tamiri konusunda öncü olan firmamızın hizmet kalitesini deneyebilirsiniz.

Müşteri ne yapıldığını bilmek ister ve biz de bunun bilincinde olarak müşterilerimize tamir esnasında atılacak adımları detaylıca anlattıktan sonra işleme başlıyoruz. Uzun yıllardır tecrübeli personeli ile hizmet veren firmamız ile iletişim kurmak oldukça kolay. İletişim adreslerimizden bize rahatça ulaşabilirsiniz.

 

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch uzman ve yetkili servisi için Bosch markalı olan tüm ürünlerinizin hizmetini alabilirsiniz. Bununla birlikte Bursa Bosch beyaz eşya servisi konusunda makinenizde uzun ömürlü ve hijyen konusunda bilgi alabilir ve makinelerinizi nasıl çalıştırmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Bosch beyaz eşya servisi konusunda,

  • Nilüfer Bosch beyaz eşya servisi ile çağrı numarası üzerinden ulaşabilir, 7/24 ihtiyacınızın olduğu he an teknik ekiplere ulaşabilirsiniz.
  • Bir tık ile beyaz eşya servisi ve teknik servis konusunda istediğiniz saat ve gün aralığında online servis kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Ürünler tamamen güvence altında tutulur, bununla birlikte yetkili servis üzerinden ek garanti hizmetini rahatlıkla alabilirsiniz.

İstediğiniz her an Osmangazi Bosch servisi ile iletişim kurabilir ve Bosch eşyalarınız hakkında bilgi, destek ve teknik servis imkânı sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı neden soğutmaz? Buzdolabı arızalarınız için izleyebilirsiniz.

Garantili onarım mı yapıyorsunuz?

Beyaz eşya tamiri sürecinde çoğu parçanın değişiminde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi cihazlar tamir edilmektedir?

Tüm marka ve modellerde tamir ve arıza tespiti hizmeti sunmaktayız.

Bulaşık makinemin tamiri ne kadar sürer?

Tamir süreci her arızaya göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 1-2 iş günü içerisinde tamir hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Tamir için kullanılan parçalar orijinal mi?

Parça değişimlerinde kullanılan tüm parçalar yeni ve orijinaldir.

Hızlı servis imkânı var mı?

Onarımı kısa sürecek basit arızalar için hızlı servis imkanı sunmaktayız.

Arıza tespiti ne kadar sürer?

Tamir ve tespit süreleri arızadan arızaya değişiklik gösterse de genel olarak 1-2 iş günü içerisinde arıza tespiti yapılmaktadır.

Bosch klima bakımı yapıyor musunuz?

Klimalarınızın bakımını yapıyor ve 6 ay garanti veriyoruz.