İnegöl Arçelik Servisi

İnegöl Arçelik servisi olarak Bursa genelinde teknik servis hizmeti veren firmamız, sektörde uygun fiyat ve kaliteye verdiği önemle bilinmektedir. En kısa sürelerde bakım, onarım ve tamir hizmetlerini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini hedefleyen uzman ekibimiz, uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile hizmet üretmektedir. Tam bir profesyonellik ve titizlikle müşteri taleplerini karşılayan firmamız, orijinal yedek parça kullanımı konusunda da oldukça hassastır. İnegöl Arçelik Servisi garantili teknik servis denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alan uzman ekibimiz, 7/24 esasına göre hizmet vermektedir.

  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası,
  • Buzdolabı
  • Televizyon
  • Kombi
  • Klima
  • Derin Dondurucu
  • Fırın gibi önemli beyaz eşyaların tamir ve bakımını üstlenen firmamız, müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimsemiştir.

İnegöl Arçelik Servisi İletişimi ve Yaygın Teknik Servis Ağı

İnegöl Arçelik beyaz eşya teknik servisi olarak kaliteden ödün vermeden hizmet üreten firmamız, konusunda uzmanlık seviyesine erişmiş teknik personele sahiptir. Beyaz eşya konusunda meydana gelen sektörel  ve teknik gelişmelere uyum sağlamak adına sürekli eğitimlerine devam eden uzman personelimiz yaygın servis ağıyla tüm Bursa ili ve ilçelerine hizmet götürmektedir. Garantili yedek parça ve uygun fiyat politikasından ödün vermeden çalışmalarını sürdüren firmamız, randevu verildiği gün müşteri adreslerine intikal ederek kalıcı çözümler üretir.

Müşteri adreslerine intikal sonrası kısa bir analiz yapan ekibimiz, meydana gelen hasarı ve sebeplerini müşteriye bildirerek hasar tespiti yapar. Daha sonra maliyet hesabını yaparak müşteriye açık ve net bir şekilde bildiren uzman ekibimiz, müşteri onayı sonrası arızalı beyaz eşyayı yerinde veya firma merkezinde orijinal parça kullanmak suretiyle tamir ederek kısa sürede çözüm üretir.

Garantili Yedek Parça

Arıza tespiti ve giderilmesi sonrası süreçte en önemli husus, tamiri yapılan beyaz eşyanın ilk günkü performansla çalışıp çalışmayacağıdır. Bunu sağlamak adına Arçelik orijinal yedek parça kullanan firmamız, garanti süresince aynı yerde meydana gelebilecek olası arızaları da ücretsiz olarak tamir etmeyi taahhüt eder. Siz de uygun fiyat, kaliteli hizmet olanaklarından yararlanmak istiyorsanız bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak sorunlarınızın kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.