Görükle Bosch Servisi

Görükle Bosch servisi tamir gerektiren beyaz eşyalarınıza uygun çözümler üretmektedir. Servisimiz elektrik ve elektronik üzerine deneyimli kadrolarla, kurumsal hizmet verilir. 7/24 çalışılmakta olup müşteri memnuniyeti elde edebilmek için her önlem alınmaktadır.

Her elektrik-elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalar da dikkatli kullanılması gereken araçlar arasındadır. Özellikle bakımlarının aksatılması, uzun süre ilgilenilmemesi ya da kazaların yaşanması, kullanıcı hataları buna neden olmaktadır.

Bunların çözülmesi esnasında dikkatli hareket edilmesi, sorunun nedeninin anlaşılarak buradan hareket edilmesi gerekir. Böylece gelecek zamanda yaşanabilecek sorunlar da önlenebilir. Dolayısıyla alanında uzman ekiplere sahip olan bir teknik servisten çözüm almak, eşyalarınızı eski performanslarında kullanmanıza olanak tanıyacaktır.

Hizmetlerinde müşterilerini ön plana alan Görükle Bosch servisi, uygun fiyata kaliteli çözümler üretmektedir.

Görükle Bosch Teknik Servisi

Beyaz eşyalar günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yoğun olarak kullanım görmeleri nedeniyle arızalanmaları da daha olasıdır. Bu farklı nedenlerden dolayı meydana gelebilir. Bu durumda hızlı çözümler üretilmesi gerekir. Beklemek sorunların artmasına neden olabilir.

Ayrıca servis hizmeti alırken ekiplerin de dikkatli olması şarttır. Yanlış işlemler de yeni problemlere kaynak oluşturabilir. Alanında titiz bir şekilde hareket eden servisimiz,

  1. Ankastre Davlumbaz,
  2. Kombi,
  3. Klima
  4. Buzdolabı,
  5. Ankastre Fırın,
  6. Ankastre Ocak,
  7. Çamaşır Makinesi,
  8. Bulaşık Makinesi,
  9. Kurutma Makinesi üzerine çözümler sunmaktadır.

Teknik servisimiz öncelikli olarak ilgili mekanda çözüm sunmaktadır. Müşteriler tarafından bir servis talebi açıldığında, belirtilen tarih ve saatte ekiplerimiz gelmekte, detaylı bir inceleme yaptıktan sonra çözüm anında sağlanmaktadır.

Eğer yerinde çözüm mümkün olmuyorsa, onay ve servis formunun doldurulması dahilinde atölyeye alınarak hizmet verilir. Ardından adrese teslim edilerek montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Görükle Bosch Servisi

Beyaz eşyaların tamir edilmesi dikkati ve yetkinliği gerektirmektedir. Alanında tüm sertifikalara sahip olan servisimiz, Bosch servisi olarak her beyaz eşyanıza çözümler üretmektedir. Kullandığımız parçaların hepsi orijinal olup, cihazınızla uyumludur.

Uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken servisimiz ile iletişim kurmaktır. Bir talep oluşturmak ekiplerimizin gelmesi için yeterlidir.