Kestel Bosch Servisi | 0224 262 9213

Kestel Bosch servisi, gerekli durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek ve sorunlarına çözüm bulmak için hizmet vermektedir. Bosch servis yetkilileri alanında uzman kişilerden oluşarak daha verimli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadırlar. Bosch servisi, Bosch ürünlerinde meydana gelen arızaların çözümünü kısa sürede sağlamakta ve kendini her geçen gün güncel teknik bilgi ve donanımlarla geliştirmektedir. Bosch teknik servis çalışanları, firma personelleri tarafından eğitilmiş olup güncel teknik bilgilere sahiptirler. Her zaman orijinal yedek parça bulundururlar. Müşterilere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadırlar.

Bosch Teknik Servis

Kestel Bosch teknik servisi, teknolojik ürünler için her türlü teknik servis hizmetini sunmaktadır. Teknolojik aletlerin kısa sürede tamirini sağlayarak, müşterilerin günlük işlerini aksatmaması için hızlı ve doğru bir hizmet vermektedir.  Türkiye’nin her bölgesinde bulunan müşteriler, rahat bir şekilde Bosch teknik servisi ile iletişime geçerek hizmet talep edilebilirler.  

Kestel Bosch teknik servis iletişimi numarası aracılığıyla hafta içi sabah 8 ve akşam 8 arası teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Hafta sonları ise sabah 9 ve akşam 6 arası teknik servis hizmet vermektedir. Yetkili olmayan servislerce yapılan arıza tamiri, garanti dışı kabul edilmektedir. Bu nedenle meydana gelen arızalarda Bosch teknik servisin aranması gerekir. Bosch teknik servis ile iletişime geçildiğinde en yakın yetkili servis, kısa bir süre sonra müşterilere ulaşacaktır.

Kestel Bosch servisi müşteri hizmetleri, müşterilerin sorularını dinlemekte ve en kısa sürede çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Müşteriler, 7/24 müşteri hizmetleri servisine ulaşarak sorunlarını dile getirebilirler. Her zaman müşteri memnuniyetini önde tutan müşteri hizmetleri, meydana gelen herhangi bir mağduriyet durumunu çözmek için çalışmaktadır. Müşterilerin herhangi bir sorunu olduğunda müşteri hizmetlerini arayarak form oluşturmaları gerekir. Servis hizmeti alabilmek ve onarım veya montaj işlemleri için yetkili servis randevusu alınmalıdır.

Bosch servis müşteri hizmetleri kalitesi ve güvenilirliği ile müşterilerin her zaman yanında olmuştur. Müşteri hizmetleri aynı zamanda teknolojik aletlerde meydana gelen arıza kodları ve çözümlerini müşterilere sunmaktadır.  Ürünlerde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda en kısa sürede Bosch müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek hizmet talebinde bulunulmalıdır.