Yıldırım Altus Servisi | 0224 262 92 13

Özellikle geçtiğimiz 10-15 yıldan beri günlük yaşantımızın içerisinde aktif bir şekilde rol alan beyaz eşyalar, günlük yaşamımızı oldukça kolaylaştırmakta ve kendimiz için zaman yaratmamıza olanak vermektedir. Yıldırım Altus servisi olarak bu bölgede hizmet veren firmamız, beyaz eşyanızın bozulma ya da arızalanma nedeni ne olursa olsun gerekli teknik desteği sağlamaktadır.

Ancak bazen beyaz eşyalarımız bozulabilir ya da arızalanabilir. Başta uzun yıllardır kullanım olmak üzere, beyaz eşyaların bozulmasının ya da arızalanmasının çeşitli sebepleri vardır. Ne yazık ki bu sebeplerden bazıları da kullanıcıların yaptıkları kullanım hatalarından meydana gelmektedir.

yıldırım altus servisi

Yıldırım Altus Buzdolabı Tamiri

Özellikle et ürünleri gibi oda sıcaklığında kolaylıkla bozulabilen yiyecekleri depolamak için kullandığımız buzdolapları, oldukça önemli beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Yaz aylarında havaların ısınması sebebi ile yiyeceklerde bakteri oluşumu hızlanmakta ve yiyecekler daha hızlı bozulmaktadır.

Bu nedenle düzgün çalışan bir buzdolabı bu tür sorunların önüne geçmek için gereklidir. Ancak buzdolapları zaman içerisinde tıpkı diğer beyaz eşyalar gibi arızalanabilmekte ya da bozulabilmektedir.

Yıldırım Altus Servisi servisi olarak bölge içerisinde buzdolaplarının tamir, onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Servisimize gelen buzdolaplarında en çok karşımıza çıkan sorunlar ise şu şekilde olmaktadır;

 • Buzdolabı hiç çalışmıyor.
 • Buzdolabının soğutucu bölmesi içinde duvarlarda terleme oluşuyor.
 • Buzdolabının kompresörü düzgün çalışmıyor.
 • Buzdolabı çalışırken çok gürültü oluyor.

Bu sorunlar kişilerin buzdolapları ile yaşadıkları sorunların başında gelmektedir. Ancak her sorunun kaynaklandığı farklı bir neden bulunmaktadır. Bu sebeple buzdolabının neden arıza yaptığı ya da bozulduğunun net bir şekilde öğrenilebilmesi için bu alanda uzman bir kişi tarafından incelenmesi gerekmektedir.

Örneğin, buzdolabının hiç çalışmaması oldukça farklı nedenlere dayanabilen bir sorundur. Elektrik bağlantısı konusunda yaşanan sorunlar nedeni ile buzdolabı çalışmıyor olabileceği gibi, buzdolabının içinde elektrik akımının dolaşmasını sağlayan bağlantılarda da bir sorun olabilir.

Bu nedenle kişilerin eğer bu alanda uzman değiller ise kendi başlarına sorunun kaynağını bulmaları ve çözüm üretmeleri mümkün olmamaktadır. Bu tür müdahaleler olası bir sorunu daha büyük bir soruna çevirebilir.

Altus Bulaşık Makinesi Tamircisi Yıldırım

Bulaşık makineleri de özellikle evlerde tercih edilen en mühim beyaz eşyalardan bir tanesidir. Kişilerin bulaşık yıkamak için harcayacakları zamanı başka bir iş için harcamalarına olanak verdiği için bulaşık makineleri oldukça zaman tasarrufu sağlayan bir beyaz eşyadır.

Ancak zaman içerisinde diğer beyaz eşyalarda da yaşanabileceği gibi bulaşık makinelerinde de sorunlar yaşanabilir. Bu sorunlar içerisinde en çok görülen sorun ise bulaşık makinesinin çalışmaması sorunudur.

Bulaşık makinesinin çalışmaması sorununun arka planında pek çok farklı neden olabilir. Bu nedenleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Bulaşık makinesine su gelmiyor olabilir.
 • Çeşitli sebeplerle evde bulunan elektrik sigortası atmış olabilir.
 • Bulaşık makinesinin elektrik fişi tam olarak takılmamış olabilir.
 • Bulaşık makinesinin kapağı tam kapanmamış olabilir.
 • Açma / kapatma düğmesi bozulmuş olabilir.
 • Bulaşık makinesinin su hortumunda bir sorun olabilir.
 • Bulaşık makinesinin içerisinde yer alan filtreler tıkalı olabilir.

Bu sorunların çözümünde kişilerin evde deneyebilecekleri yöntemler de bulunmaktadır. Örneğin, evinizin sigortasının atıp atmadığını kontrol edebilir ya da makinenizin fişinin takılı olduğundan emin olabilirsiniz.

Ancak bulaşık makinesinin içinden kaynaklanan teknik sorunlar kişiler tarafından çözülemez. Bu nedenle bulaşık makinesi mutlaka bir beyaz eşya servisine götürülmelidir. Bulaşık makinesi tamircisi, Yıldırım sınırları içerisinde hizmet veren servisimiz sizleri Yıldırım ilçesinde beklemektedir.

Yıldırım Beyaz Eşya Yedek Parça

Bazı durumlarda beyaz eşyaların tamir işlemleri için eski parçanın çıkarılıp yerine yeni parçanın takılması gerekmektedir. Bu tür sorunlar ile karşılaşıldığında bahsi geçen beyaz eşyanın yedek parçasının bulunmasına ihtiyaç olmaktadır.

Yıldırım Altus Servisi, beyaz eşya yedek parça konusunda beyaz eşyalarınız için orijinal yedek parça hizmeti sağlar ve buna ek olarak müşterilerinin memnuniyetini ön sıraya yerleştirmektedir. Altus marka beyaz eşyalarınız için orijinal yedek parçaları kullanarak tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bu anlamda servisimiz, genel olarak kişilerin en çok endişe ettiği konulardan biri olan orijinal yedek parça konusunda müşterilerine güvence vermektedir. Tüm beyaz eşya onarım işlemlerinde orijinal yedek parçalar ile çalışan servisimiz, bu hizmet için de oldukça uygun ücretler talep etmektedir.