Mudanya Hotpoint Ariston Servisi | 0224 262 9213

Evimizde kullandığımız tüm elektronik cihazlar ve beyaz eşyalar zamanla bozulmaktadır. Bunlar kullanımdan dolayı ya da cihazın eskimesinden kaynaklı olabilmektedir. Mudanya Hotpoint Ariston servisi olarak sertifikalı ve deneyimli teknisyenlerimiz, cihazınızın neye ihtiyacı olduğunu belirlemek için tam zamanında evinize gelir. Temiz ve deneyimli elemanlar herhangi bir onarıma başlamadan önce sizden ne kadar ücret alınacağını bilmeniz için bilgi verecektir. Ayrıca cihazınızın onarımı için ihtiyacınız olmayan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Tüm teknisyenlerimiz alanında eğitim almış sertifikalı uzmanlardan meydana gelmektedir.

Mudanya teknik servisi ile tüm bakım ve onarım hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Altı ay servis garantisi veren teknik servisimiz aynı zamanda bir yıl parça garantisi vermektedir. Kullanılacak olan tüm parçalar orijinal parçalardır. Eksiksiz bir şekilde beyaz eşya onarım ve bakım hizmetleri yelpazesi sunmaktayız. Tüm markalarda hizmet veriyoruz.

Teknik Servis Önerisi

Kullanıcıların sıklıkla yaptığı Mudanya teknik servis önerisi ile karşınıza birçok firma çıkabilir. Fakat bu firmaları seçerken dikkatli olmak gerekmektedir. Çoğu firma garanti süresi vermemektedir. Ayrıca bir teknik servis değişim gerektiğinde her zaman orijinal parça kullanmalı ve aynı sorunun tekrarlanmamasını sağlamalıdır.

Tüm marka ve modellerde hizmet verirken aynı zamanda beyaz eşya tiplerinde de hizmet vermekteyiz. Tam otomatik çamaşır makinesi, yarı otomatik çamaşır makinesi önden yüklemeli çamaşır makineleri, klimalar, buzdolapları ya da fırınlar gibi pek çok yelpazede bakım ve onarım sağlıyoruz.

Cihazlarınızı kötüden mükemmel bir makineye dönüştüren uzmanlarımızla tanışabilirsiniz. Tüm markalar için çalışan profesyonel bir ekibimiz var. Yeni ekipman kurulumu, bakımı veya onarımına ihtiyaç duyduğunuzda Mudanya teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Günün her saati arayabileceğiniz numaralarımızdan cihaz onarım randevusu alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda herhangi bir arıca fark ettiğinizde durum kötüleşmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mudanya Hotpoint Ariston servisi, her zaman en sık sorulan soruya cevap vermekten mutluluk duyar. Fiyatlarımız da Mudanya bölgesindeki diğer firmalarla birlikte ucuz olmakla kalmayıp aynı zamanda uygun bir şekilde planlanmıştır. Müşterilerimize baştan sona güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunmayı garanti ediyoruz.