Bursa LG servisi bulunduğunuz bölgede LG ürünler ile her türlü hizmetin sağlandığı yetkili servislerin merkezi konumundadır. Bölge genelinde LG servisleri veren farklı sayılarda yetkili servisler bulunmaktadır. LG merkezine bağlı olarak il ve ilçeler olarak yetkili servis oranları ve sayıları belirlenmektedir. LG dijital pazarlama alanını genişleten ve büyüyen bir markadır. Ürünlerinin kalitesi ve kullanım alanlarının genişlemesi ile yurt içinde yer alan illerin genelinde bir servis hizmeti sağlanması amaçlanmıştır.

Bursa LG Servis Müşteri Hizmetleri

Bursa LG müşteri hizmetleri müşterilerine en iyi hizmeti kalite çerçevesinde vermek üzere 24 saat hizmet vermektedir. Kullanıcıların ürünler ile ilgili tüm problemlerinin çözümünde destek hatları ön planda yer almaktadır. LG markasının genel merkez ofisine bağlı olarak illerin genelinde belirlene yetkili servisler gerekli tüm donanım ve birikim sahibi olarak müşterilerin sorunlarını gidermektedir. LG destek sayfaları oluşturularak kullanıcıların bölge genelinde yakın konumda olan yetkili servislerden faydalanmaları istenmektedir.

Bursa LG teknik servis iletişimi ve adres bilgileri LG genel merkezi ve danışma hatları üzerinden bilgi alabilirsiniz. Bulunulan bölge ve semt içerisinde LG yetkili servisleri hizmet bilgileri çağrı merkezleri aranarak öğrenilmektedir. Her gün çalışma saatleri dışında destek hatları aranarak oluşan sorunlar çözüm kazanmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve alanlarını büyütmesi ile LG markası ürünler ve arızalar hakkında bilgi verecek bir nitelikte site ve destek hatları oluşturulmuştur. LG ürünlerinin parça garantileri de mevcuttur.

Bursa LG Servisi İletişimi

Bursa LG teknik servisi Bursa bölgesinde yer alan teknik servislerin genelini kapsamaktadır. Arama motorları kullanılarak konum ve semt özellikleri çerçevesinde yakın adresteki yetkili servisleri bulabilirsiniz. LG ürünleri hakkında sorun ve arıza durumlarında özel servisler tercih edilmemelidir. Ürünlerin kalitesi ve yedek parçaların garanti koşulları yetkili servisler tarafından verilmektedir. Ürün değişimleri ve iade gibi konularda da müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. LG, müşterilerin güvenliğini ön planda tutarak geniş bir kullanım alanı içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. LG teknik servislerinden LG ürünlerinin yedek parçaları ve garanti koşulları gibi konularda destek alabilirsiniz. Müşteri danışma hatları ve hizmet merkezleri LG kullanıcılarına hızlı hizmet vermektedir.