Osmangazi Sunny servisi elektronik aletlerin sorunsuz çalışması ve oluşan arızaların giderilmesi için çalışmaktadır. Sunny markası altında yetkili servis sayısı 300 civarında olduğu bilinmektedir. Markanın ortaya çıkış tarihinden itibaren piyasaya sunulan ürünler özellikle genç kesim tarafından tercih edilmiştir. Bursa Sunny Servisi olarak ve Osmangazi Sunny Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Farklı alanlarda çeşitli sayıda ürünleri bulunan Sunny ülkemizde servis sayısını artıran markalar arasına girmektedir. Müşteri sayısının fazla olması ve hizmetlerin aksamadan devam etmesi açısından markanın sitesi üzerinden online olarak arıza için randevu oluşturulmaktadır.

Osmangazi Sunny Servis Müşteri Hizmetleri

Osmangazi Sunny Teknik servis iletişimi için internet siteleri üzerinden bilgilere erişim sağlanmaktadır. Ürünlerin kullanım bilgileri ve kılavuzları da site içerisinde yer almaktadır. Osmangazi ilçesi sınırlarında bulunan Sunny yetkili servisleri elektronik ürünler, küçük ev aletleri, beyaz eşyalar gibi ürünlerin montaj ve arızaları konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. İlk ürünleri Walkman olan Sunny zamanlar ürünlerin kullanım alanlarını genişletmeye başlamıştır. Günümüzde genç kesimin fiyatlarının uygunluğu açısından sık olarak tercih ettiği markalardan bir tanesidir.

Osmangazi Sunny müşteri hizmetleri telefon bilgileri 0850 886 80 80 çağrı merkezi numarasıdır. Haftanın her günü açık olarak hizmet veren danışma merkezi ve müşteri hizmetleri çağrı merkezlerine online site üzerinden canlı olarak ulaşılması da mümkündür. Site üzerinden müşteri destek formları doldurarak sorunlar ile ilgili öneri, bilgi ve şikayetler oluşturulmaktadır. Teknik konularda bilgi ve arızlar için de teknik destek formları doldurarak arıza bildirimleri yapılmaktadır. Arıza takip formu ile kullanıcılara yapılan işlemler referans numaraları ile takip edilmektedir.

Osmangazi Sunny Servisi İletişimi

Osmangazi Sunny teknik servisi hafta içi ve hafta sonu cumartesi günü hizmet vermektedir. Yetkili servislerden hizmet alan kullanıcılar hizmet sonrasında müşteri danışmanları tarafından aranarak servisten memnunluk derecelerini belirtmeleri istenmektedir. Sunny markası altında teknik konularda çalışanlarına ürün ve servis hizmetleri konusunda uyulması gereken kuralları belirtmektedir. Güncellik markanın servis ve ürünler alanında öne çıkması için önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetleri ve servis sonrası hizmetler Sunny için en önemli kriterlerdir. Yetkili servisler tüm arızalara çözüm bulabilecek bir bilgi birikime ve donanıma sahip olarak hizmet vermektedir.