Mudanya LG Servisi | 0224 262 9213

Günlük kullanımda en sık kullanılan servis sorunlarından biri buzdolabım soğutmuyor ya da çamaşır makinem sesli çalışıyor gibi şikâyetlerdir. Bu şikayetler kullanımdan kaynaklı da olabilir ya da cihazda cihazın parçasında meydana gelen bir arızadan da kaynaklanabilir. Mudanya LG servisi olarak verdiğimiz bakım, onarım ve tamirat hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Her biri sertifikalı ve alanında uzman teknisyenlerimiz onlarca müşterinin servis talebine en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Tamir edilmesi gereken LG buzdolabı, çamaşır makinesi fırın ya da gazlı fırınlar uzmanlarımızın cihazlarınızı incelemesi ile çözülebilir. Makineleriniz ilk günkü gibi yenilenecek ve arıza çıkarmayacaktır. Yeni bir cihaz kurulumuna ihtiyaç duyduğumuzda da teknik servisimize arayabilirsiniz.

Aynı Gün Servis Hizmeti

Ayrıca tüm marka ve model cihazlarınız en kısa sürede bakım ve onarım hizmetini alabilir. Altı ay servis garantili ve bir yıl da parça garantili olmak üzere %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Beyaz eşya kurulumları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü beyaz eşya tamirinin kurulumunu, bakımını ve onarımını yapma konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Teknoloji gelişirken aynı zamanda hayatımızı kolaylaştıran birçok elektronik eşyanın servis işlemleri de oldukça kolaylaşmıştır. Teknik servis sayesinde cihazların bakım işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde yaptırabilirsiniz. Mudanya LG Servisi olarak en fazla tercih edilen LG servislerinden biriyiz. Beyaz eşyalarınızı uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka senelik bakımlarını yaptırmalısınız. Ayrıca bu bakımların alanında uzman ve ruhsatlı bir teknik servis tarafından yapılması önemlidir.

Dilediğiniz zaman Mudanya teknik servisi olarak 7/24 bizi arayabilirsiniz. Randevu kaydı oluşturabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde hem zaman tasarrufu hem de sağlık açısından güvenli bir hizmet sunmuş oluyoruz. Ayrıca kaliteden Ödün vermeden yapılan tüm bakım ve onarım işlemleri bütçenize uygun olarak planlanmıştır. Cihazın marka ve modeline göre fiyatlarda farklılıklar olabilir. Fakat deneyimli teknisyenlerimiz size işlem sonunda ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini işleme başlamadan önce söyleyecektim. Böylece sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız. Beyaz eşya teknik servisle ilgili sormak istediğiniz her soru için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.