Osmangazi Arçelik Servisi | 0224 262 92 13

Osmangazi Arçelik servisi haftanın 6 günü merkez tarafından belirlenen çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Arçelik en çok kullanılan ürünlerin markasını oluşturmaktadır. Yetkili servis sayısı ilçe genelinde değişmektedir. Ülke genelinde geniş bir kullanım ağına sahip olan Arçelik dünya çapında da tanınma ve kullanılma oranı yüksek markalardan biridir. Arçelik markasının kendi internet sitesi üzerinden “bana en yakın servis” seçeneği ile kullanıcılar kendilerine en yakın yetkili servisleri arayarak sorunları hakkında hizmet almak istediklerini belirtebilmektedir.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Osmangazi Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Osmangazi Arçelik müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden arıza konusunda destek alınmaktadır. Arçelik sitesi üzerinde kullanıcılar ürünler hakkında bilgi alabilmektedir. Servis sonrası hizmetlerin kalitesi ve güvenirlilik oranı müşteri hizmetleri tarafından kontrol edilmektedir. Site üzerinden kişilerin bulundukları il ve ilçeleri yazarak bulundukları bölgeye en yakın yetkili servis iletişim ve adres bilgilerini kolaylıkla bulmaktadır.

Bölgemizde Osmangazi Arçelik teknik servis iletişimi ile ilgili genel bilgilere Arçelik internet sitesi üzerinden zaman kaybetmeden erişim sağlamanız mümkündür. Arıza tespitlerinin yapılması, arızalı parçaların değiştirilmesi, ürünlerin montajı, yeni ürünlerin kullanımlarının anlatılması gibi çeşitli konularda yetkili ve teknik servisler kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Uzun ömürlü ürünlere sahip olan Arçelik servisinde çalışan insanlar kullanıcılara en iyi hizmeti sağlamaktadır. 1955 yılından bu yana büyüyerek yurt içi ve yurt dışında geniş bir kitle tarafından kullanılmaya devam edilmektedir.

Buzdolabı niçin pis kokar, neler yapmak gerekir?

YouTube video

Osmangazi Arçelik Servisi Müşteri Hizmetleri

Osmangazi Arçelik teknik servisi  il, ilçe ve bölge sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Arçelik ürünleri ile tüm segmentlere hitap edebilecek bir yapı içerisinde oluşturulmuştur. Farklı bir tasarım modelini izleyen Arçelik markası kısa bir süre içerisinde dayanıklı tüketim mallarını oluşturmaları sayesinde kullanım alanlarını ve servis sayılarını artırmaya devam etmiştir. Arçelik ürünleri olan kullanıcılar ürünlerde bir arıza ve hasar oluşması durumlarında mutlaka yetkili servislerden hizmet almalıdır. Yetkili bir servisin hizmet standartları ve taktıkları her bir parçanın ücretleri değişmektedir. Standart bir kaliteden daha fazlasını isteyen marka uzun ömürlü elektronik ürünler yaparak kullanıcılarına her türlü sorun karşısında destek vermektedir. Firmamız özel servis hizmeti sunduğu için Osmangazi Bosch servisi gibi tüm markalara da hizmet vermektedir. Firmamızı ziyaret edilerek site üzerinden sorun ile ilgili canlı destek ve tıkla ara gibi özel seçeneklerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.