Mudanya Arçelik Servisi | 0224 262 9213

Elektronik eşyaların arıza vermesi için pek çok neden bulunmaktadır. Düzenli bakım ve temizliği yapılan beyaz eşyalar her zaman daha uzun ömürlü olacaktır. Arçelik marka çamaşır makineniz kıyafetlerinizi eskisi gibi temizlemiyorsa veya her yıkamadan sonra su sızıntıları buluyorsanız makinenizde bir sorun vardır. Bu sorunlar olduğunda görmezden gelmeden Mudanya Arçelik servisi hizmeti almanız gerekmektedir.

Teknik servis Mudanya bölgesinde birçok seçenekle karşınıza çıkabilir. Biz eğitimli personelimiz ile hızlı bir şekilde servis hizmeti sağlıyoruz. Bazı teknik arıza sorunları, birkaç alet kullanılarak veya hatta sadece bir vidanın sıkılmasıyla kolay bir şekilde çözülebilirken, diğerleri bir profesyonelin çalışmasına ihtiyaç duyabilir. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 telefon destek hizmetimizle her an bize ulaşabilirsiniz.

Garantili Onarım Hizmeti

Mudanya Arçelik teknik servis olarak tüm onarımlarımız 6 ay servis garantilidir. Bununla birlikte bir yıl da parça garantisi sunmaktayız. Sunduğumuz hizmette memnun müşteriler bir numaralı önceliğimizdir. Cihaz teknik servislerinde deneyimli, nazik ve son derece profesyonel teknisyenlerimiz, müşterilere en yüksek standartlarda eksiksiz bir teknik servis onarım hizmeti sunmaktadır.

Herkes cihazını güvenilir bir teknik servise emanet etmek ister. Teknik servisimizde öncelikle cihaz incelenir. Müşteri taleplerine göre arıza sorunları kaydedilir. Cihazın türü, markası ve modeli önemlidir. Bu noktada alanında uzman teknisyenlerimiz sorunu analiz ve en uygun onarım hizmetini açık bir şekilde müşteriye anlatır.

Mudanya Arçelik Teknik Servis Numarası

En hesaplı fiyatlar ve eğitimli teknik ekip ile çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Orijinal yedek parçalarla yapılan tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra cihazınız ilk günkü gibi çalışacak ve uzun yıllar sizinle olacaktır. Tüm marka ve modellerde elektronik eşyalarımızda ilgili donanım ve yedek parça sorunu yaşamadan arıza hızlı bir şekilde çözülecektir. Beyaz eşyalar dayanıklı tüketim ev eşyası olarak bilinmektedir. Uzun ömürlüdür ve pek çok soruna karşı dayanıklı cihazlardır. Fakat bazen mekanik ya da parça nedenlerinden ötürü arızalar çıkabilmektedir. Bu noktada Mudanya Arçelik teknik servis olarak her zaman yanınızdayız. Kaliteli servis ve bakım hizmetimizle siz de mutlu müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz.

Mudanya Arçelik Servis İletişim

Mudanya Arçelik servis iletişim numarası üzerinden bizler ile istediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz. Bizleri aradığınız zaman günün her anında en kaliteli hizmetleri sunmak adına sizlere sadece bir telefon uzağınızda bulunuyoruz. Tadilat işlemleri için bizlere vermiş olduğunuz randevu adresine tam saatinde ulaşarak zaman konusunda da en ufak bir sorun bile yaşamanıza izin vermiyoruz. Böylelikle de en kaliteli hizmetleri en ufak bir sorun dahi yaşamadan en iyi şekilde almanızı sağlıyoruz. Bizlere istediğiniz her an ulaşabilir ve en kaliteli hizmetleri almak adına bizleri arayabilirsiniz. Bu sayede de sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. 

S.S.S.

Bulaşık makinem çok gürültülü çalışıyor, ne yapmalıyım?

Bulaşık makinelerinin gürültülü çalışmasının birçok neden vardır. Fakat arıza tespitleri genel olarak yerinde yapılır. Adreslerde arıza tespitleri yapılamadıysa firmalara getirilir ve ilk 24 saat içerisinde arızaların ana nedenleri belirlenir.

Arçelik TV tamir ücreti ne kadar?

Arçelik markasına ait birçok modelde TV yer aldığı için meydana gelen hasarlar da birçok farklı nedene bağlı olabilir. Bu yüzden de TV tamir ücretleri meydana gelen hasara göre değişiklik gösterir.

Tamir edilen ürünler kaç günde teslim edilir?

Tamir edilen ürünlerde meydana gelen hasarlara göre teslimat süresi değişse bile ortalama olarak 3 ila 5 gün olarak belirlenir.

Servis ne kadar sürer?

Servise gelen ürünler ortalama olarak 3 ila 5 gün içerisinde tamir edilerek asıl sahiplerine teslim edilir.

Servisten sonra sunulan garanti süresi nedir?

Eğer ürünlerde parça değişimi meydana geldiyse orijinal ürünlerde garanti süresi 12 ay olurken parça tamiri sırasına sunulan işçilik garanti süresi 6 aydır.

Arçelik televizyon onarılmasını nasıl sağlayabilirim?

Arçelik marka televizyonların onarılması için dilediğiniz an iletişim kısmından randevu alarak, onarım süreçlerinden faydalanabilirsiniz.