Yıldırım Philips Servisi

Yıldırım Philips servisi, arızalı beyaz eşyalarınızın sorunlarını kısa sürede güvenilir şekilde çözmektedir. Müşteri memnuniyeti için orijinal parçalar kullanılarak, uzun süreli çözümler elde edilmektedir.

Günümüzde kullanılan çok sayıda beyaz eşya vardır. Bunların her biri farklı yerlerde hayatımızı daha kolay hale getirir. Herhangi bir nedenle arızalanmaları, performans kayıpları bu nedenle zorluklara neden olmaktadır. En yoğun kullanılan beyaz eşyalardan bazıları,

  1. Klima
  2. Kurutma Makinesi,
  3. Ankastre Davlumbaz,
  4. Ankastre Ocak,
  5. Ankastre Fırın,
  6. Kombi,
  7. Buzdolabı,
  8. Bulaşık Makinesi,
  9. Çamaşır Makinesi olarak görülmektedir.

Eğer herhangi bir beyaz eşyanız bozulmuşsa, kısa süre içerisinde teknik servise gidilmesi gerekir. Kişisel işlemler yapmaya kalkmak, sadece yanlışlıklara ve masrafların artmasına neden olacaktır. Teknik servisimiz kaliteden hiçbir konuda ödün vermeden, uygun fiyata hizmet almanıza yardım etmektedir.

Yıldırım Philips Teknik Servisi

Günümüzde kullanılan her şeyin bir ömrü vardır. Beyaz eşyalar da bu kapsama girmektedir. Bu kullanıma göre değişiklik gösterse de süresi geldiğinde birçok problem ortaya çıkacaktır.

Eğer beyaz eşyalarınızı uzun süredir kullanıyorsanız, ilk arızalanma nedeni budur. Ancak bunun dışında da sebepler vardır. Günlük ve periyodik bakımların yapılmaması, kişilerin yanlış kullanılması, darbeler bunların başında gelmektedir.

Ancak görülen arızalanmalar birbirine göre farklılık arz eder. Zira tümü farklı yerlerde kullanıldığı için yapıları değişiktir. Lakin genel hatlarıyla ilk günkü performanslarını yitirdikleri ya da parçalarının bozulduğu görülür. Çözülebilmesi için öncelikle neden meydana geldiği anlaşılmaktadır. Yıldırım Philips teknik servisi uzun süreli ve geçerli çözüm önerileri sunabilmek için, detaylı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir. Tarih belirterek randevu almanız, ekiplerimizin gelmesi için yeterlidir.

Philips Beyaz Eşya Servisi

Teknik servis çağırmak istiyorsanız, kurumsal verilmeyen hizmetlerin istediğiniz verimi sunmayacağını bilmeniz gerekir. Yıldırım Philips servis, alanında uzman ekipleri ve üst düzey teknolojisi ile size hizmet etmektedir.

Hızlı ve yerinde sunan firmamız, her türlü arızanıza çözüm getirmektedir. Bunların tümü bilginiz dahilinde olup yedek parça gerekmesi, beyaz eşyanın atölyeye alınması gibi durumlarda size açıklama yapılmaktadır.