Mudanya Sunny Servisi | 0224 262 9213

Herkes yüksek kaliteli ve güvenilir bir beyaz eşya onarım hizmetini hak eder. Mudanya Sunny servisi olarak bu hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Ocak, gaz ocağı, set üstü ocak, duvar fırını, mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, kurutucu, bulaşık makinesi, havalandırma davlumbazı ve diğer ev aletlerine uzmanca hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Tüm ev aletleri onarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sizde %100 müşteri memnuniyetini sağladığımız müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz. Yedek parça konusunda yalnızca orijinal parçaları kullanıyoruz. Bu nedenle de tüm onarımlarımız güvenilir ve uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca altı ay servis garantili ve bir yıl da parça garantili hizmet vermekteyiz. Mükemmel bir destek personeli ve en son teknoloji ekipmanları ile çalışmaktayız.

Yüksek Kaliteli Hizmet

Tüm marka ve modellerde hizmetlerimiz kapsamlı parça ve işçilik garantisi ile desteklenmektedir. Mümkün olan en yüksek kaliteli hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Cihazınızın onarımını tamamlamak için en hızlı şekilde çalışıyoruz. Mudanya teknik servisi olarak bu bölgedeki en uygun fiyatlarla hizmet garantisi vermekteyiz. Bir cihazın arızalanması her zaman çok zahmetlidir. Tam misafirler gelmek üzereyken bozulan bir ocak ya da içi dolu bir halde arızalanan buzdolabı oldukça moral bozucudur. Bu nedenle tüm onarım sürecinden sizi haberdar ediyoruz.

En kısa sürede çözüme ulaştırdığımız ürünlerinizin tüm servis aşamalarından haberdar olacaksınız. Ayrıca işlem bittiğinde ödeyeceğiniz ücreti de önceden söylüyoruz ve size farklı seçenekler sunuyoruz. Onarım bittiğinde sürpriz bir ek maliyetle karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Bununla birlikte yıl boyunca, haftanın yedi günü, akşamları, hafta sonları ve tatil günlerinde hizmetinizdeyiz, bu nedenle cihazınız en kısa sürede işleme alınıp çalışır hale gelecektir.

Alanında deneyimli ve uzman teknik servis elemanlarımız her zaman en kaliteli hizmeti sunar. Bu nedenle Mudanya Sunny servisi her zaman arayabilir ve cihazınızın güvende olduğuna emin olabilirsiniz. En hızlı şekilde kapınıza kadar gelip beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz. Eğer onarım için atölyeye gelmesi gereken beyaz eşyalar varsa onları da hemen işleme koyup hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.