Gemlik Hotpoint Ariston Servisi | 0224 262 9213

Gemlik Hotpoint Ariston servisi ile beraber cihazlarda meydana gelen teknik arızalarda tamir işlemi yapılmaktadır. Satın aldığınız Hotpoint Ariston servisi ile beraber ürün kurulumu hizmeti almanız gerekir. Bu hizmet ile birlikte garanti kapsamında meydana gelen hizmetlerde cihazlarda oluşan teknik arızalar sağlanır. Bozulan cihazlarda öncelikle arıza tespiti yapılır, sonrasında gerekli olan işlemler yapılır ve ürün, tamir bakım hizmeti için arızalar büyük ve farklı testlerden geçirilir.

Ürünler markası fark etmeden kullanıldığı süreç içerisinde belirli aralıklarla bakımdan geçirilir ve bakım işlemlerinde cihazlar daha uzun sürede sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Sıkıntı yaşamamak adına ürünlerin uzman servis personeli ile gerekli kontrollerin yapılması gerekir.

Gemlik Hotpoint Ariston Arıza

Gemlik Hotpoint Ariston servisi hizmetleri bakıldığı zaman kurulum hizmeti konusunda satın alınan klima, televizyon, beyaz eşya ürünleri konusunda destek alınabilmektedir. Cihazların daha uzun süreli sorunsuz çalışması açısından gereklidir ve sıkıntı yaşamamak için uzman servis personeli ile gerekli kontroller yapıldığında tamir işlemleri yapılır. Gemlik Hotpoint Ariston arıza hizmetleri nelerdir sorusuna bakarsak,

  • Özellikle yedek parça tedarik hizmeti sayesinde ürünler arıza yaptığı zaman bazı parçaların değişmesi gerekebilir. Orijinal parçalarla değiştirildiği zaman cihaz daha uzun süreli kullanılabilir.
  • Garanti kapsamında bozulan ürünler eğer garanti süresi içerisinde yer alıyorsa yetkili servisler ile tamir işlemi yapılır, özel servis garanti kapsamında verilen hizmetlerde müşteri memnuniyeti sağlanır.
  • Hotpoint Ariston markalı ürünlerde farklı servis hizmetleri bulunabilir ve her cihaz için ayrı ayrı, tamir ve bakım işlemleri yapılır. Tüm beyaz eşyalar ve bozulan ürünlerin arızasına göre servise alınır.

Hotpoint Ariston servisi hizmetleri cihazları için arıza tespiti sonrasında tamir edilirler ve gerektiği zaman da parça değişimi yapılarak test uygulamasından geçilir, başarılı olarak geçtiğinde cihazlar kullanıcılara teslim edilir. Servis hizmetimiz  6 ay garantilidir.

Hotpoint Ariston markalı olan ürünlerde farklı servis hizmetleri bulunur bu sebeple mutlaka meydana gelen arıza durumu için profesyonel ekip kadromuza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise arıza tespiti yapılır, gerektiğinde değişimi yapılır ve son olarak testler uygulanmaktadır. Testlerden başarılı bir şekilde geçen cihazlar kullanıcı olan kişilere teslim edilir.