Nilüfer Philips Servisi | 0224 262 92 13

Philips teknik servis olarak Nilüfer bölgesinde ve tüm Bursa çevresinde hizmet veren firmamız; arıza tespiti ve çözümü noktasında etkili olmaktadır. Teknik servisten destek isteme noktasında tüm uzman ekibimiz ve teknik ekipmanımız ile yetkin bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı esas alarak tüm Bursa genelinde ve ülkede pek çok bölgede etkin şekilde çalışmaktayız. Gezici servisler vasıtasıyla şehrin her alanına en kısa sürede ulaşarak pratik bir şekilde hizmet sunumu ve arıza çözümü sağlamaktayız.

Garantili bir şekilde hizmet veren teknik servis; sorunsuz hizmet garantisiyle sunulan çözümler üretmekte ve fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Philips markası bünyesinde sunulan onarım, bakım ve ürün montajı içerikleriyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Philips Teknik Servis Nilüfer

Philips teknik servis Nilüfer çevresinde ihtiyaç duyulan tüm teknik servis desteklerini sunmaktadır. Deneyimli kadro ve teknolojik donanım eşliğinde arıza tespiti yapılmasının ardından; müşteriye ulaşılır ve bilgi verilir. Müşteri onay verdiği takdirde arızanın çözümü gerçekleştirilir ve gerekli olduğu durumlarda parça değişimi yapılabilir. 7 gün 24 saat sunulan teknik destek; servis hizmeti ve parça değişimi de dahil olmak üzere garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  • Nilüfer bölgesi başta olmak üzere tüm Bursa civarında etkili şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan teknik servisimiz ile beyaz eşya, klima, TV başta olmak üzere tüm teknik destekler sağlanmaktadır.
  • Profesyonel şekilde ve teknolojik alt yapıya sahip teknik ürün desteğiyle etili ve hızlı bir biçimde sunulan tüm hizmetler; alanında uzman çalışanlar aracılığıyla sorunsuz bir şekilde sürdürülmektedir.
  • İstenilen teknik servis hizmetini en pratik ve kaliteli şekilde sunan ekibimiz; müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla bilinmektedir. Müşterilere en kısa süre içerisinde etkili hizmet sunmak adına gezici ekibimizle gerekli olan hız yakalanmaktadır.

Philips teknik servis dahilinde Bursa bölgesinde her alanda pratik şekilde hizmet sağlamaktayız. Deneyimli teknik ekibimiz tarafından; gelen başvuru üzerine müşterilerimizden ürün teslim alınarak arıza tespiti hızlı bir biçimde yapılmakta ve müşteriye bilgi sunulmaktadır. Daha sonra onay alınarak arızanın çözümü sağlanmaktadır. Tüm bu süreçlerin kaliteli ve seri bir şekilde gerçekleştirilmesi; müşteri memnuniyeti açısından önem verilen içeriklerdir.