Mudanya Bosch Servisi | 0224 262 9213

Elektronik cihazların zamanla arıza çıkarması oldukça normaldir. Eskiden beri ilk akla gelen ise evde kendi yöntemlerinizle cihaz tamir etmek olabilir. Fakat bu cihazın daha da bozulmasına ya da kısa zaman sonra yeniden sorun çıkarmasına neden olur. Bu nedenle alanında uzman yetkili teknik servisi aramak önemlidir. Mudanya Bosch servisi olarak tüm Bosch marka cihazlarınızda en üst onarım hizmetini sunuyoruz.

Hızlı ve etkili bir yüksek kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır. Eğitimli ve her biri sertifikalı teknisyenlerimizle temiz ve pratik bir şekilde onarım hizmeti sunmaktayız. Bir sorunuz ya da desteğe ihtiyacınız varsa 7/24 bize ulaşabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan müşteri hizmetlerimiz cihazınızın arızalanması ya da bakımının yapılması için size yardımcı olacaktır. Tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz altı ay servis garantili ve bir yıl da parça garantili şeklinde gerçekleştirilir.

Kaliteli Hizmet Garantisi

Tüm elektronik cihazlarınız için geniş bir aksesuar ve yedek parça yelpazesine sahibiz. Orijinal yedek parçalarla onarımı yapılan cihazlarınız ilk günkü gibi kaliteli bir şekilde çalışacaktır. Tüm marka ve modellerde çamaşır makinesi, ocaklar, bulaşık makineleri ve fırınlara kadar hizmet vermekteyiz.

Evinizde meydana gelen cihaz arızalarına bir tehlike arz etmemesi için hemen müdahale etmek önemlidir. Örneğin fırın ya da ocaklarda borular zamanla oksitlenme yapabilir. Bu da gaz kaçırma gibi sorunlar ortaya çıkarabilir. Örneğin fırın ya da aspiratörler zamanla yağlanma yapabilir ve bu durum yangına bile sebep olabilir. Sıklıkla görülen sorunlardan biri de bulaşık makinelerinin iyi yıkamamasıdır. Eğer yemek yediğiniz araç gereçler bulaşık makinanızdan kirli bir şekilde çıkıyorsa hem sağlık açısından hem de kireçlenmeden meydana gelen problemler yaşanabilir. Bu nedenle cihazlarınızın yılda bir kere bakımını yaptırmanız önemlidir.

Mudanya Bosch teknik servisi olarak cihazlarınızın bakımını ve onarımını en üst düzeyde hizmetle sağlıyoruz. Geniş kapsamlı teknik servislerden biri olduğumuz için tüm hizmetlerimiz kalite güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Ayrıca tüm hizmetlerimiz kaliteden ödün vermeden uygun bütçelerle planlanmaktadır. Bizimle hemen iletişime geçip bakım ve onarım konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.