Kestel Hotpoint Ariston Servisi | 0224 262 9213

Kestel Hotpoint Ariston servisi, kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde, Bursa ilinin her semtine hizmet götürmektedir. Haftanın her günü hizmet verilmekte olup, verilen eğitimler ile teknik personeller sürekli olarak geliştirilmektedir. Bu şekilde profesyonel bir hizmetin verilmesi sağlanır. Öncelikli hedef olarak, müşterilerin verilen hizmetten memnun kalması hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda kesintisiz bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir.

Kestel Hotpoint Ariston teknik servisi hizmetinden yardım alabilmek için, bir randevu talebinin oluşturulması gerekir. Kısa süre içerisinde teknik servis müşteriye ulaşarak, hizmetin verilmesini sağlayacaktır. Ürünler ile ilgili merak edilen tüm sorulara ise Hotpoint Ariston teknik servisi cevap verebilmektedir. Arızalı ürünler ile ilgili bakım ve onarım işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ürünlerin montaj işlemleri de profesyonel ekiplerce yapılmaktadır. Bu hizmetten faydalanan müşteriler, ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilmektedirler.

Müşteri Memnuniyeti

Kestel Hotpoint Ariston teknik servis iletişimi numaraları üzerinden bir randevu talebi oluşturarak, bakım, onarım ve montaj işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Mağduriyetlerin yaşanmaması için hizmetler kesintisiz bir şekilde yürütülmektedir. Müşterilerin teknik servise ihtiyaç duyduğu zamanlarda, iletişim numaralarıyla ulaşım sağladıkları takdirde profesyonel ekipler her zaman müşterilerin yanında olacaktır. Arızalı ürünlerde bazı durumlarda gerekli olan parça değişimleri, kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu doğrultuda sıfır malzemeler kullanılmakta ve orijinal ürünler ile parça değişimi sağlanmaktadır.

Teknik servis hizmeti ile Bursa’da her bölgeye kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Her gün onlarca kişiye hizmet götürmektedir. Tüm bu hizmetler verilirken, müşteri memnuniyetinin sağlanması için çalışmalar yürütülmektedir.

Kestel Hotpoint Ariston müşteri hizmetleri, teknik servise ihtiyaç duyan bütün müşterilerin yanındadır. Arızalı ürünlerle ilgili hem teknik bilgi desteği hem de yardım talebinde bulunan kişilere hizmet vermektedir. Yardım talebinin alınmasından sonra, verilen adrese en kısa sürede uzman ekipler ulaşmakta, söz konusu arızayı çözüme kavuşturmaktadır. Kapsamlı bir teknik servis hizmetinden faydalanılmak isteniyorsa, müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişime geçilmesi gerekir. Garanti kapsamı içerisinde, arızalı ürünler için gerçekleştirilen bakım, onarım ve montaj işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.