Görükle Arçelik Servisi | 0224 262 92 13

Görükle Arçelik Servisi, tüm markalarda olduğu gibi Arçelik için de kaliteli çözümlere ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Birinci sınıf kalitede imal edilen araç-gereçler, orijinal yedek parçalar, eğitimli personeller ve kurumsal yapı ile sektörde öncüler arasındadır.

Müşteri mutluluğu ve memnuniyeti kapsamında hareket eden firmamız, güvenilir ve uzun sürekli servis işlemleri gerçekleştirmektedir. Problemin nedenine inilerek, kalıcı çözümler elde edilmektedir. Bu sayede gelecekte aynı problemlerin tekrar yaşanmasının önüne geçilir.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Görükle Arçelik Servisi Neler Yapar?

Arçelik teknik servisi olarak her zaman için müşterilerimizin yanlarında yer almaya devam ediyoruz. Bu markaya ait olan tüm parçaların tamiratları ve değişimleri konusunda bizleri tercih eden müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin Arçelik markasına dair ürünlerinde her ne sorun meydana gelirse gelsin hizmetlerimizi en kaliteli şekilde veriyoruz. Bu kapsamda tamir edilebilecek parçaların tadilatlarını gerçekleştirirken değiştirilmesi gerekli parçaların değişimlerini de orijinal parçalar ile sorunsuz bir biçimde değiştiriyoruz.

Alanında uzman ve profesyonellik anlayışından ödün vermeyen çalışanlarımız ile birlikte hizmetlerimizin en kaliteli ve sorunsuz biçimde ilerlemesini sağlıyoruz. Tadilat ve değişim işlemleri esnasında müşterilerimizin hiçbir sorun yaşamaması adına hizmetlerimizi kesintisiz bir biçimde sürdürüyoruz.

Görükle Arçelik Servisi İletişim Numarası

Beyaz eşyaların narin yapıları dikkatli bir şekilde kullanılmalarını gerektirir. Bu nedenle meydana gelen kazalar, kullanıcı hataları, bakımına özen gösterilmemesi arızalanmasına, performans kaybetmesine neden olabilir.

Eğer beyaz eşyanızın ilk günkü performansını göstermesini istiyorsanız, teknik servisimiz size avantajlı çözümler sunmaktadır. Her eve yerinde hizmet verilerek, beklemeniz önlenir. Yedek parça stoku açısından geniş yapımız olduğu için beklemeniz gerekmez. Gerçekleştirilen tüm işlemler bilginiz ve onayınız doğrultusunda yapılır.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya kategorisinde birçok elektronik ürün vardır. Bunların hepsi günlük hayatta yaygın ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle performans kayıpları, arızalanması ciddi sorunları beraberinde getirir.

Eğer teknik servis aranmadan çözmek istenirse, hatalı işlemler sorunu büyütecektir. Bu da doğrudan maliyeti arttırır. Arçelik servisi olarak kapsamlı ve kaliteli hizmetler veren firmamız, uygun fiyata uzun süre garantili çözümler bulmanıza yardımcı olur. Genel hatlarıyla şu beyaz eşyalara çözüm sunulmaktadır;

  1. Ankastre Davlumbaz
  2. Kombi
  3. Klima
  4. Kurutma Makinesi
  5. Buzdolabı
  6. Ankastre Ocak
  7. Bulaşık Makinesi
  8. Ankastre Fırın
  9. Çamaşır Makinesi

Teknik servis almak istediğiniz beyaz eşya ne olursa olsun, firmamız size en iyi hizmeti almanızı sağlar. Bunun için sadece irtibat kurmanız gerekir.

Görükle Arçelik Beyaz Eşya Servisi Bursa

Görükle Arçelik servisi kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlarla beyaz eşyalarınızın sorunlarına çözüm getirmenize yardımcı olur. Ekiplerimiz verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlıklı gelerek, yerinde çözümler üretmektedir.

Yapılan inceleme onarım işlemleri hemen gerçekleştirilir. Yedek parça değişimi gibi durumlarda tarafınıza gerekli bilgi verilmekte, onayınız alınmaktadır. Uzun sürecek işlemlerde servis formunu doldurmanız halinde atölyeye alınmakta, gerekli işlemler ardından getirilerek montajı sağlanmaktadır.