Nilüfer Arçelik Servisi | 0224 262 92 13

Nilüfer Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımla ve prensipli görev anlayışı ile hizmet sunmaktayız. Çağrı merkezlerimiz başta olmak üzere kolaylıkla iletişim kurulabilecek irtibat kanallarımızla teknik servis hizmetinizde yanınızdayız. Alanında uzman bir şekilde çalışmalarını sürdüren teknik personelimiz ve teknolojik altyapı barındıran ekipmanlarımızla hızlı ve kaliteli hizmet sunumunu amaçlamaktayız.

Deneyimli bir şekilde hizmet veren Nilüfer Arçelik servisi olarak teknik personelimizin öncelikli amacı ürünleri sorunsuz bir şekilde bakım ve onarımdan geçirilerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Montaj işlemi de bakım ve onarım gibi içeriklerin yanı sıra teknik servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen işlemlerden bir diğeridir.

  • Teknik servisimiz her geçen gün bünyesine kattığı yeni iş ve tecrübe ile daha da donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.
  • Güvenli ve hızlı hizmet amaçlayan çalışma politikamızla öncelikli olarak arıza tespiti gerçekleştirilmektedir.
  • Arızanın durumu uygun olduğu takdirde yerinde tespit uygulanmaktadır. Bu durum dışındaki arızalarda kısa süre içerisinde gerekli tespitler gerçekleştirilmekte ve müşterilerimize ayrıntılarla ilgili bilgi aktarılmaktadır.

Nilüfer Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Müşterilerimizden onay alınması durumunda işleme devam edilerek arızanın çözümü etkili bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Gerek duyulduğu ölçüde yedek parça temini sağlanmakta ve işlem öncesi müşterilerimize tüm bilgiler sunulmaktadır.

Alanında güvenilir ve etkin bir biçimde çalışan teknik servisimiz bünyesinde gerekli olan tüm içerikler hakkında servis ekibimiz ile iletişime geçerek tüm ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti hedefi ile devamlı olarak kaliteli hizmet sunmayı çalışma politikası haline getiren teknik servisimiz bünyesinde 7 gün ve 24 saat ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

 Nilüfer Arçelik Servis Hizmetleri

Nilüfer Arçelik servis hizmetleri olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm teknik destek konularında yetkin şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beyaz eşya servisinden klimaya varana kadar evlerimizde bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran tüm Arçelik ürünlerinin bakım ve onarımı noktasında hizmet sunulmaktadır. Ek olarak Osmangazi Arçelik Servisi gibi tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Yedek parça değişimi ve tüm servis hizmetleri garantili bir şekilde yapılmakta olup önceliğimiz ürünü müşterimize sorunsuz bir şekilde teslim etmektir. Eksiksiz bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra; gerek olduğu durumlarda montaj içerikleri de teknik servisimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Çamaşır makinesini tertemiz hale getirmek için ipucu videosu:

 

S.S.S.

Sizden alacağım hizmet garantili mi?

Evet, 6 ay parça ve işçilik garantilidir.

Kullanacağınız parçalar orjinal mi?

Evet, kullandığımız tüm ürünler birebir orjinal parçadır.

Ne zaman gelirsiniz?

Nilüfer Arçelik Servisi olarak sorununuzu çözmek adına aynı gün içerisinde randevu oluşturuyoruz.

Telefon ile sorun tespiti mümkün mü?

Beyaz eşyalar mekanik parçalar olduğu için arızayı nokta atışı tespit etmek adına detaylı inceleme gerekir.

Çamaşır makinem neden kokuyor?

Çamaşır makinesi kullanıldıkça kalan kalıntılar ve pislikler nedeniyle kokabilir. Kapağını veya deterjan koyma yerini aralıklı bırakarak kokuyu ciddi oranda engelleyebilirsiniz.

Buzdolabım neden soğutmuyor?

Buzdolabının soğutmamasının bir çok sebebi olabilir, uzaktan teşhis koymak mümkün olmamak ile birlikte genellikle motor arızası, buz oluşması (blok yapması) gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır.

Ocağımın çakmağı neden çakmıyor?

Zamanla yemek taşması, ocağın eskimesi, sıvı teması, oksitlenme gibi sebeplerden ötürü ocak çakmağı bozulabilmektedir.