Kestel LG Servisi | 0224 262 9213

Kestel LG servisi, müşteri memnuniyetini önde tutan bir prensibi benimseyerek, müşterilerin yanında olmaya gayret gösterir. LG ürünleri ile ilgili yaşanan hasarlar ve sıkıntıların kısa sürede çözülmesi için yoğun bir tempoda çalışmaktadırlar. Eğitimli, deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olan servis çalışanları, ürünlerde meydana gelebilecek sorunların neler olabileceği konusuna hâkim oldukları için hızlı bir şekilde çözümünü sağlamaktadırlar.

Müşterilerin mağduriyet yaşamaması için sorunun servise bildirildiği anda, müşteri ile en yakın sürede irtibat kurarak gerekli işlemleri gerçekleştirmektedirler. Günlük işlerin aksatılmaması için ortaya çıkan sorun, doğru şekilde yapılan bir planla kısa sürede çözülmektedir. Teknik servis müşterilerin her zaman yanında olmaktadır. Satış öncesi veya sonrası ürünler ile ilgili yaşanabilecek her türlü problemi çözerek, uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadırlar.

Kestel LG teknik servisi, ürünün müşteriye teslim edilmesinden itibaren müşterilerin her zaman yanında olmaktadır. Garanti kapsamında verilen hizmet ve kullanılan orijinal yedek parçalar tamamen servis tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerin bakım ve onarımının yapılması, daha verimli ve uzun ömürlü kullanım açısından oldukça önemlidir. Düzenli olarak servisin kontrol ettiği ürünlerde ortaya çıkabilecek arızalar büyük ölçüde önlenebilmektedir.

Arıza Kaydı Oluşturmak

Ürünlerde meydana gelen arızalar için Kestel LG teknik servis iletişimi ile irtibat kurularak, uzman personel ile ürün onarımı ve bakımı sağlanabilir. Düzenli şekilde yapılmayan bakım ve onarım işlemlerinin bazı durumlarda yetersiz kalması, ürünlerde arızaları meydana getirebilir. Böyle bir olayın söz konusu olması durumunda müşteriler teknik servisi arayarak, randevu talebinde bulunmalılardır.

Kestel LG müşteri hizmetleri, müşterilerin şikâyetleri doğrultusunda karşılaştıkları sorunlara, kalıcı çözümler üretmektedir. Sorunun ne olduğunun anlaşılması üzerine teknik servis ile iletişime geçerek, kısa sürede müşterilere dönüş yapılmasını sağlamaktadır. Müşteriler, iletişime geçtikleri müşteri hizmetleri sayesinde hasar ve onarım için randevu talebi oluşturmaktadırlar.

Randevu talebinin alınmasının ardından 24 saat içinde yetkili servis müşterinin adresine giderek, söz konusu ürünün bakım ve onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Yetkili servis en kısa sürede ürünün hasarına çözüm bularak, hasarlı veya bozulan parçayı orijinal yedek parça ile değiştirme işlemini gerçekleştirecektir.