Bursa Samsung Servisi | 0224 262 92 13

Bursa Samsung Servisi olarak, bulunduğunuz bölgedeki tüm beyaz eşya onarım ve bakımı için en kapsamlı teknik servis yelpazesi sunmaktayız. Alanında uzman ve titiz çalışan personellerimiz sayesinde Nilüfer, Osmangazi, Kestel, Yıldırım, Gürsü ve Mudanya ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya teknik servisi uzmanlık alanımızdır. Her türlü cihaz onarımını yapabilecek donanıma sahip bir ekip ile çalışmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarınızda, cihazınızın yeni gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayacak bilgi ve becerilere sahibiz. Çamaşır makineleri, buzdolapları, fırınlar, bulaşık makineleri ve diğer Samsung ev aletleri için kapsamlı bir onarım hizmeti alabilirsiniz. En iyi sonucu almanıza yardımcı olmak için buradayız. Teknisyenlerimiz, cihazlarınızı tekrar yeni gibi çalışır hale getirmek için son derece yetkin ve profesyoneldir. Aynı zamanda her zamanda işçiliklerinde şeffaf bir politika izlemektedirler. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, size sorun çıkarabilecek herhangi bir cihazı kendi kişisel cihazlarıymış gibi ele alacak ve aynı beceriyle onaracaklardır.

Bursa Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung teknik servis hizmeti olarak Bursa genelinde verimli ve mükemmel cihaz onarımları konusunda itibar kazanmış güvenebileceğiniz bir isim olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm parçalar ve hizmet yüksek kalitede sunulmaktadır. Aynı zamanda bütçe dostu fiyatlarla birlikte çalışmaktayız. Birçok onarım ve bakım hizmetini ilk ziyaretimizde tamamlamaktayız. Bursa’da nerede yaşıyor olursanız olun, uygun gün ve saatte cihaz onarımını yapmak için teknik servis uzmanlarımızı evinize gönderebiliriz.

Teknisyenlerimiz her zaman titiz çalışmaktadır. Tam zamanında onarım yerinde olarak mükemmel bir müşteri memnuniyeti sunmayı hedefler. En hızlı onarım çözümlerini sağlamak her zaman ön plandadır. Müşterilerimize hızlı ve verimli cihaz onarım sunma hedefi ile çalışırız. Osmangazi Samsung Servisi olarak Buzdolaplarından kurutma makinelerine, çok çeşitli ev eşyalarının tamirinde yılların tecrübesi ile size sorun çıkarabilecek hemen hemen her beyaz eşyanın tamirini yapabiliriz.

Bursa Samsung Klima Servisi

Bursa Samsung Servisi hizmetleri içinde tüm onarımlar ve kurulumlar yüksek bir kalite standardında tamamlanır. Üreticinin özelliklerine tamamen uygundur. Ayrıca genel bakım kontrolleri ve raporları yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz tamamen kalifiye ve eğitilmiş bir ekibin parçasıdır. Arızalı cihazınızı onarmaya nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Samsung Servisi Hakkında

Bursa Samsung servisi olarak her zaman müşterilerimizin yanlarında yer alıyoruz. Samsung markasına ait çamaşır makinelerinden televizyonlara kadar ne gibi ürün varsa her birinin onarımlarından parça değişimlerine kadar gerekli süreçlerde müşterilerimizin yanlarında yer alıyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimiz en ufak bir sorun olmadan kaliteli hizmetlerimizden faydalanabiliyor.

Asıl amacımız müşteri memnuniyeti olmasından ötürü alanında uzman ve tecrübeli isimler ile çalışmalarımızı sunuyoruz.

Bursa Samsung Servisi İletişim

Bursa Samsung servisi iletişim kısmında yer alan telefon numaramızdan dilediğiniz zaman arayarak alanında uzman ekibimizden randevu alabilirsiniz. Verilen randevu saatlerinde adreslerde yer alan ekibimiz inceleme yaparak ürünlerin ne gibi arızaları olduğunu belirleyerek en kaliteli onarım ve parça değişim hizmetlerini sunar.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung buzdolabım soğutmuyor. Ne yapabilirim?

Samsung buzdolabınızın derecesini kontrol edin, uyarıları kontrol edin, buzluk bölümünde donma olup olmadığını kontrol edin. Herhangi bir çözüm bulamaz iseniz bizi arayın ve profesyonel destek alın.

Samsung kurutma makinesi tamir ücreti ne kadar?

Samsung kurutma makinesi tamir ücretleri her bir modele göre değişiklik gösterebilir. Parça değişimleri gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu yüzden de her bir ürün için arızalarının belirlenmesinin ardından asıl ne kadar ücrete tabi olacağı belirlenir.

Tamir edilen ürünler kaç günde teslim edilir?

Samsung tamir edilen ürünlerde meydana gelen hasarlardan parça değişimi mi yoksa tamiri mi olacak gibi durumlara göre teslimat süresi değişiklik gösterir. Fakat genel olarak bakılacak olduğu zaman 3 ila 5 gün içerisinde teslimat yapılır.

Servis ne kadar sürer?

Samsung servisleri arıza tespitleri ilk 24 saat içerisinde belirlendikten sonra 3 ila 5 gün içerisinde tamamlanır. Bu durum ürünlerde meydana gelen arızalara göre de değişiklik gösterir.

Servisten sonra sunulan garanti süresi nedir?

Samsung servislerinden sonra firmamız tarafından sunulan işçilik garanti süresi 6 ay, parça garantisi ise 12 aydır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Samsung beyaz eşyalarında kurulum, montaj, bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.