Nilüfer Sunny Servisi

Nilüfer Sunny servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımla hizmet sunmaktadır. Mümkün olduğu ölçüde yerinde çözüm üretme mantığı ile hareket eden teknik servisimiz yaşamın içerisinde neredeyse her alanda kullanmakta olduğumuz ve hayatımızı kolaylaştırmaya vasfı ile dikkat çeken ürünlerin arızalarına gidermeye amaçlamaktadır.

  • Ergonomik yapı ve başarılı tasarım ve hazırlanan Sunny ürünlerinin arızaları durumunda gerekli bakım ve onarımlarını gerçekleştirilmesi işleminin yanı sıra ürünün satın alınma aşamasının sonrasında montajının gerçekleştirilmesinde de etkili olmaktadır.
  • Nilüfer ve tüm Bursa bölgesinde hizmet veren Sunny servisi olarak telefon numaralarımız başta olmak üzere tüm irtibat kanallarımız üzerinden kolaylıkla tarafımıza ulaşabilir ve teknik servis yardımı talep edebilirsiniz. Alanında her zaman yetkin ve profesyonel şekilde çalışan gerekli eğitimleri ve donanımı edilmiş teknik personelimizle eşliğinde; başarılı bir servis hizmeti almak oldukça kolaydır.

Teknik servise dair ve ürünün arızası noktasında merak edilen tüm içerikleri ekibimize yöneltebilir, merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknik servis bünyesinde müşterilerimize en kısa süre içerisinde ve başarılı şekilde hizmet sunumu gerçekleştirmek için gezici servislerden faydalanarak şehrin her bölgesinde etkin olmaktayız. Servisimiz devamlı olarak çok sayıda müşterinin hizmet talebine garantili servis içeri ile ve hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis bünyesinde hizmet sunan teknik servisimiz 7 gün ve 24 saat etkin şekilde hizmet sunmaktadır. Bakım isteyen ya da arızalı ürünlerin müdahale eden servis ekibimiz arızanın tespitinin ardından müşterilerimize gerekli bilgiyi sunmakta ve müşterilerimizden onay alınması halinde işleme devam edilmektedir.

Sunny teknik servis Nilüfer çevresinde ve tüm Bursa’da hizmet vermesinin yanı sıra pek çok bölgede etkilidir. Çamaşır makinesinden bulaşık makinesine buzdolabından derin dondurucuya ve pek çok ürüne varıncaya kadar kapsamlı bir şekilde teknik servis hizmeti sunulmaktadır.

Arızaların çözümü noktasında gerekli olduğu takdirde yedek parça temini yapılabilmekte ve garantili bir şekilde uygulanmaktadır. Arızanın giderilmesi ve yedek parça temini de dahil olmak üzere tüm süreçlerde müşterilerimize bilgi sunulmakta ve işlemlerin tamamı müşterilerimizin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmektedir.