Kestel Samsung Servisi | 0224 262 9213

Kestel Samsung servisi alanında uzman ve gezici ekibi ile müşterilere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bursa’nın her yerine hizmet vermeyi amaçlayan bir prensibi benimseyerek, her zaman yapabileceğinin daha iyisini yapmaya çalışmaktadır. Teknik servis çalışanları, güncel teknik bilgi ve becerilere sahiptir. Kendini sürekli geliştirerek müşterilerin sorunlarına  kısa sürede cevap vermektedir. Firmamız, beyaz eşyalarda ve elektronik eşyalarda meydana gelen her türlü arıza ve hasarı kısa sürede tamir etmektedir. Bu sayede müşterilerin günlük işlerini aksatmamalarını sağlayarak, hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Kestel Samsung teknik servisi, müşterilerin kullandığı teknolojik eşyalarda meydana gelen arızaların giderilmesini ve ürünlerin bakım ve montajının yapılması konusundan hizmet vermektedir. Teknik servis ile iletişim sağlanarak, kısa sürede oluşan arızalar çözüme kavuşturulmalıdır. Haftanın her günü düzenli olarak hizmet vermekte olan Kestel Samsung teknik servis iletişimi numaraları, müşterilerin sorunlarını gidermek için çalışmaktadır.

Müşterilerin teknik servis iletişimine ulaşım sağladıklarında, teknik servis talebi bulunmasının ardından 24 saat içinde hizmet verme işlemi sağlanacaktır.  Ayrıca Kestel Samsung servisi, ürünler için 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktadır. Samsung ürünlerini tercih eden müşteriler, ürünlerin bakım ve montajı gibi işlemler için herhangi bir teknik servisin hizmeti yerine daha profesyonel bir yardım almaları gerekmektedir. Bu nedenle oluşacak arızalar için Kestel Samsung teknik servisini tercih etmelilerdir.

Samsung Arızaları

Kestel Samsung Servisi müşteri hizmetleri, 12 yıllık tecrübesi ile yıllardır hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri güler yüzlü ekibi ve kaliteli hizmeti ile Bursa’nın her bölgesine hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşterilerin Samsung ürünlerinde meydana gelen arızaları 7/24 çalışan müşteri hizmetlerine bildirmeleri durumunda, en kısa süre içinde teknik servis müşterilere ulaşacaktır.

Müşteri hizmetlerinden bakım ve onarım için randevu alan müşterilerin adreslerine gidilerek, konusu geçen cihazın veya cihazların bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca Samsung teknik servisi onarım sırasında ihtiyaç duyabilecek orijinal yedek parçaları müşteriler için yanında bulundurmaktadır. 1 yıllık hizmet garantisi kapsamında, onarım için gerekli olan yedek parçaların ücreti müşterilerden talep edilmemektedir.