Yıldırım Vestel Servisi

Yıldırım Vestel servisi beyaz eşyalarınızı daha verimli kullanmanıza, performanslarını arttırmanıza ve problemlerini çözmenize olanak tanımaktadır. Kurumsal bir yapıyla verdiğimiz hizmetler, müşteri memnuniyeti etrafında şekillenmektedir.

Teknoloji çağında olduğumuz günümüzde, farklı amaçlarla kullanılan birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Her biri yaşamın değişik bir alanını etkileyerek, büyük kolaylıklar teklif etmektedir. Nedeni ne olursa olsun çalışmamaları, bunların görülmemesine sebeptir. Zira en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında,

  1. Klima
  2. Kurutma Makinesi,
  3. Buzdolabı,
  4. Ankastre Ocak,
  5. Ankastre Fırın,
  6. Kombi,
  7. Bulaşık Makinesi,
  8. Çamaşır Makinesi,
  9. Ankastre Davlumbaz yer almaktadır.

Çalışmamaları bu nedenle büyük zorluklar getirmektedir. Alanında uzman ekiplere sahip olan yetkili servisimiz, her markada olduğu gibi Vestel marka cihazlarınıza da çözüm önerileri getirmektedir. Ekonomik fiyatlar, kaliteden herhangi bir kesinti yapılmaksızın teklif edilmektedir.

Yıldırım Vestel Teknik Servisi

Her eşyanın bir ömrü olduğu gibi beyaz eşyaların da bulunmaktadır. Bunu iyileştirmek istiyorsanız, doğru şekilde kullanmanız gerekir. Ancak sonuna geldiği zaman performansını kaybedecek ya da bozulacaktır.

Uzun süredir buzdolabı ya da kombi gibi ürünleri kullanıyorsanız, bozulma sebeplerinden biri budur. Buna karşılık darbe alması, bakımlarının düzgün şekilde gerçekleştirilmemesi gibi durumlar da arızalanmasına neden olabilir.

Yıldırım Vestel teknik servis kullandığınız beyaz eşyaya ve bunun arızasına bakmadan çözüm sunmaktadır. Ayrıntılı bir inceleme yapılarak, neden oluştuğu bulunmaktadır. Böylece tekrar yaşanmaması garanti edilir.

Kısa sürede beyaz eşyalarınıza tekrar kavuşmak istiyorsanız, firmamız size aradığınız olanakları teklif etmektedir.

Bursa Arçelik Servisi
 

Yıldırım Vestel Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların dikkatli kullanılmaması, yeni bile olsa çeşitli problemlerin meydana gelmesine neden olur. Bu gibi durumlar yetkili servise haber vermemek, sorunların artmasına sebep olacaktır. Bu yapılan hasara göre tekrar çalışmamasına da neden olabilir.

Yıldırım Vestel servisi bu konuda size kurumsal çözümler üretmektedir. İletişime geçerek bilgi vermeniz doğrultusunda, ekiplerimiz uygun ekipmanlarla gelmektedir. Ardından kısa sürede çözüm sunulmaktadır.

Tüm işlemler yerinde yapılmakta olup öncelikli olan parça değiştirilmeden düzeltilmesidir. Ancak gerekli olduğu durumlarda tarafınız bilgilendirilmektedir. Kullandığımız tüm aksamlar orijinal yapıdadır.