Mudanya Vestel Servisi | 0224 262 9213

Evimizde kullandığımız elektronik cihazlar, küçük ev aletleri ve beyaz eşyalar günlük yaşam için gereklidir. Bozulduklarında ise tüm işleriniz aksayabilir. Ev hayatında sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için cihazlara harcadığımız paranın karşılığını almak isteriz. Ayrıca ev aletlerine harcadığımız zaman ve enerji göz önüne alındığında bunların bakımı onarımının profesyonel ellerde yapılması önemlidir. Mudanya Vestel Servisi olarak bunun değerini biliyoruz ve en üst kalitede hizmet veriyoruz.

Deneyimli ekibimiz birçok marka ve modelde arıza sıkıntılarını görmüş ve onarmıştır. Cihaz bozulmalarının aslında stresli bir dönem olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle onarımları sağlamak için hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Lisanslı ve her bir eğitimli teknik servisimizle 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı, Vestel çamaşır makinesi tamiri, ocak ve küçük ev aletleri gibi birçok model için hizmet vermekteyiz. Herhangi bir ev aletiniz arızalandığında güvenilir Mudanya teknik servisini hemen arayabilirsiniz. Arızayı kendiniz gidermeye çalıştığınızda başka bir yerde farklı bir arıza meydana gelebilir. Bu da hem maliyet hem de zamandan kayıp demektir. Profesyonel uzmanlarımız, cihazlarınızın karşılaşabileceği her türlü sorunla başa çıkabilir.  Ayrıca çok çeşitli cihaz üreticilerine hizmet vermekteyiz.

Mudanya Vestel Servisi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Garantili teslim ettiğimiz işlerde altı ay servis garantisi ve bir yıl da parça garantisi sunmaktayız. Orijinal yedek parçaları kullandığımız için bu garantileri verebiliyoruz. Önce uzmanlarımız arızayı inceliyor ve daha sonra en iyi çözüm yollarını size gösterip açık bir şekilde seçenek sunuyorlar. Daha sonra eğer uygun görürseniz anlaşmanız üzerine cihazınızın tamir servis aşamasına geçiyorlar. Yalnızca onarım sağlamadığımızı, değiştirilen parçalar için de garanti verdiğimizi unutmayın.

Vestel teknik servis Mudanya hizmetine ihtiyacınız varsa bakım hizmeti de sunmaktayız. Önleyici bakım adı altında sunulan bu hizmet beyaz eşyanızın ömrünün mümkün olduğunca uzatılabilmesi için tasarlanmıştır. Tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra cihazınız yeni gibi olacaktır. Tüm cihazları mümkün olan en kısa sürede tekrar çalışır hale getiriyoruz.

Herhangi bir arızayı kendiniz gidermeye çalışmak kimi zaman tehlikeli olabilir. Özellikle doğal gaz ya da yüksek olur voltajla ilgili sorunlar nedeniyle cihaz onarımlarını bir profesyonele bırakmak en doğrusudur. Bu bağlamda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.