Kestel Vestel Servisi

Kestel Vestel servisi ile arıza meydana gelen ürünler hakkında yardım alınabilmektedir. Teknik serviste çalışan personellere sürekli olarak eğitimler verilmekte ve kaliteli bir hizmet sunma amaçlanmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır. Bursa ilinin her semtine hizmet verilerek, her gün onlarca kişiye teknik servis hizmeti götürülmektedir. Profesyonel ve deneyimli olan personeller ile ürünlerde meydana gelen arızalar, kolay bir şekilde çözülebilmektedir. Personeller aldıkları eğitimler sayesinde, sorun yaşanan ürünlerde neler yapılacağını ve nelere dikkat edileceğini bilmektedirler.

Kestel Vestel teknik servisi, müşterilere her gün hizmet sağlar ve bu hizmet 7/24 verilmektedir. Kesintisiz verilen teknik servis hizmetleri ile kaliteli bir çalışma sağlanmaktadır. Müşterilerin mağdur olmaması için, profesyonel ekiplerle özverili bir çalışma yürütülür. Teknik servis hizmetinden yararlanabilmek için randevu talebinde bulunulmalıdır. Daha sonra en kısa süre içerisinde, bu talebe karşılık verilecektir. Müşteriler verilen bu hizmetler ile ilk günkü gibi ürünlerini kullanmaya devam edebileceklerdir.

Kestel Vestel Servisi İletişimi

Kestel Vestel teknik servis iletişimi üzerinden arızalı ürünler hakkında bakım ve onarım ya da ürünlerle ilgili montaj işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. İletişim numaraları ile ulaşım sağlanmalı ve randevu talebinde bulunulmalıdır. Böylelikle ekipler en kısa süre içerisinde adresinizde olacaklardır. Ayrıca en yakın şubeye giderek de, teknik servis hizmetinden faydalanabilmeniz mümkün olur. Montaj, bakım ve onarım işlemleri en doğru şekilde ve profesyonelce ekipler tarafından gerçekleşir. Ayrıca ürünlerde gerekli olan parça değişimlerinde, orijinal malzemeler kullanılmaktadır. Verilen bu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma amaçlanmaktadır.

Kestel Vestel Servis Müşteri Hizmetleri

Müşteriler Kestel Vestel müşteri hizmetleri sayesinde ürünlerle alâkalı teknik bilgilere sahip olabilmektedir. Ayrıca arızalı ürünlerle ilgili teknik destekten de faydalanabilmek mümkün olur. Herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için, müşteri hizmetleri 7/24 olarak kesintisiz bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. İhtiyaç duyulan her an müşterilerin yanında olarak, kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik servis hizmetlerinden sonra, gönül rahatlığı ile bakım ve onarımı yapılan ürünler kullanılabilmektedir. Kestel Vestel servisi, Bursa’nın her semtine ulaşım sağlayarak, kapsamlı bir hizmetin alınmasına imkân tanır.