Gürsu Arçelik Servisi

Gürsu Arçelik servisi müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli teknik bilgi ve beceri ile hizmet sunmaktadır. Gürsu Arçelik servis, oluşturulan mobil ağ sayesinde kendini sürekli geliştirmekte olup bünyesine yenilikler katmaktadır. Arçelik ürünlerinde meydana gelen her türlü hasar, bakım gibi işlemler için teknik servislerden randevu alınmalıdır. Ayrıca teknik servis çalışanları müşterilere ürünlerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermektedir. Bu kapsamda ileride oluşabilecek sorunların önüne geçilmek amaçlanmaktadır. Tamir edilen ürünlerin 6 ay garantisi olmaktadır. Garanti kapsamına giren ürünlerin, bu süre içinde bakım ve onarım işlemleri ücretsiz bir şekilde karşılanmaktadır. Şirket prensibi gereği ürünlerin garanti süresi içinde yapılacak hizmet ve parça işlemleri ile ilgili hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Gürsu Arçelik Teknik Servis Seçimi

Gürsu Arçelik teknik servisi uzun yıllardır Bursa ve ilçelerine hizmet vermektedir. Müşterilerin oluştukları teknik servis hizmet talebi sayesinde kısa sürede konusu geçen ürünün yapım, onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Gürsu Arçelik teknik servisi iletişim numarası arandığı takdirde müşteriler istedikleri hizmete kolay bir şekilde sahip olabilirler. Haftanın her günü hizmet vermekte olan teknik servis, müşteri memnuniyetini en önde tutarak bu doğrultuda çalışmaya devam etmektedir.

Teknik servis buzdolaplarında, çamaşır makinelerinde, ocak ve fırınlarda meydana gelen her türlü hasar ve bozulmayı kısa süre içerisinde düzelterek, müşterilere hizmet vermektedir. Gürsu Arçelik teknik servis aynı zamanda müşterilerin ihtiyaç duyacağı orijinal yedek parçaları yanında bulundurarak, garanti kapsamı içinde olan ürünler için ücretsiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Gürsu Arçelik Servis Numarası

Gürsu Arçelik müşteri hizmetleri, 7/24 çalışma prensibi ile müşterilerin ürünler hakkındaki şikâyetlerini dinleyerek bir çözüm üretmeye çalışmaktadır. Genellikle ürünlerde gerçekleşen hasar kodları ve ürünlerin bakımı hakkındaki konuları müşteriler ile konuşarak gerekli bilgiyi vermektedir. Müşteri hizmetleri aynı zamanda teknik servis bakım onarım hizmetleri için randevu talebi oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Kısa süre içinde müşterilerin şikâyetlerine çözüm bularak, gerekli işlemlerin yapılması için hizmet talebi oluşturmaktadır. Müşteri temsilciliği aracılığıyla müşterilerin evlerine ulaşan teknik servisler, bahsi geçen ürünün ihtiyacı olan parçaların tedarikini sağlayarak kısa sürede tamir etmektedir. Bu doğrultuda müşterilerin mağdur olmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.