Görükle Vestel Servisi

Görükle Vestel servisi arasında yetkin ve tecrübeli ekipleri, kurumsal yapısı ve deneyimi ile öne çıkan servisimiz, müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede tutabilmek için uygun fiyata kaliteli hizmetler önermektedir.

Elektrik ve elektronik cihazlar yapıları gereği dikkat edilmesi gereken araçlardır. Bunlara özellikle beyaz eşyalar dahildir. Zira bakımları düzenli aralıklarla yapılmazsa ya da yanlış hareket edilirse, kazalar ve kullanıcı hataları meydana gelirse büyük problemler ortaya çıkabilir.

Bunların sadece çözülmesi için değil, tekrar yaşanmaması için de profesyonel çözümler alınması gerekir. Böylece ilk günkü performanslarında kullanmanız mümkündür.

Tüm markalarda olduğu gibi Vestel marka beyaz eşyalara da servis yapan teknik servisimiz, geniş yedek parça stoku ve yetkin ekipleriyle uygun fiyatlı çözümler sağlamaktadır. Beyaz eşyalarınıza sizler kadar özen gösterilerek, ilk günkü performanslarıyla uzun süre çalışması sağlanır.

Görükle Vestel Teknik Servisi

Elektrik ve elektronik cihazlar arasında beyaz eşyalar yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle bakımlarının düzensiz yapılması, gerekli özenin gösterilmemesi, periyodik bakımlarının gerçekleştirilmemesi gibi durumlar bozulmasına neden olur. Buna kazalar, kullanıcı hataları da dahildir.

Eğer herhangi bir beyaz eşyanız çalışmıyorsa yapılması profesyonel çözümler almaktadır. Kişisel onarım yapılmaya çalışılması sadece sorunun artmasına, neden olur. Görükle Vestel teknik servisi bu konuda size uzman ekiplerle, kısa sürede kaliteli çözümler sunmaktadır. Beyaz eşya kapsamında,

  1. Ankastre Fırın,
  2. Ankastre Davlumbaz,
  3. Kombi,
  4. Klima
  5. Buzdolabı,
  6. Ankastre Ocak,
  7. Çamaşır Makinesi,
  8. Bulaşık Makinesi,
  9. Kurutma Makinesi gibi cihazlara teknik servis sunulmaktadır.

Bunun için tek yapmanız gereken irtibat kurmaktır. Ardından ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek yerinde çözümler sunmaktadır. Eğer inceleme ardından uzun süreceği anlaşılırsa form doldurulması ile beraber atölyeye götürülmekte, çözüm ardından adresinize getirilerek montaj yapılmaktadır.

Görükle Vestel Beyaz Eşya Servisi

Görükle Vestek servisi beyaz eşyalarınıza sizin kadar değer verdiği için müşteri memnuniyetine önem göstermektedir. Kullandığımız tüm parçalar orijinal olup beyaz eşyanızla uyumlu olarak kullanılmaktadır. Bu sayede sorunun kesin olarak çözülmesi, yeniden tekrarlanmaması sağlanır. Avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat kurmanız yeterlidir.